وکیل مهریه در شیراز

وکیل مهریه در شیراز

 

مهریه عبارت است از حق مالی که به موجب عقد به زن تعلق می گیرد و عند المطالبه است. منظور از عندالمطالبه این است که زن هر زمان که بخواهد می تواند از شوهر خود درخواست مهریه نماید و شوهر نیز موظف به پرداخت مهریه است. حال ممکن است مسائل و دعاوی مختلفی هنگام مطالبه مهریه در بین زن و شوهر پیش آید که چه تصمیم به طلاق داشته و چه نداشته باشند، وکیل مهریه در شیراز می تواند به راحتی مسائل و مشکلات مربوط به مهریه را برطرف نماید. در زیر لیستی از وکیل مهریه در شیراز را مشاهده می نمایید.


مقالات حقوقی وکیل مهریه در شیراز

وکیل مهریه شیراز

مهریه می تواند سکه ی طلا، وجه نقد و یا هر چیز دیگری باشد. در صورت مطالبه ی مهریه از طرف زن، اگر مرد توانایی مالی برای پرداخت تمام مهریه به صورت یکجا را داشته باشد باید آن را پرداخت کند و در صورتی که از توانایی مالی کافی برخوردار نباشد و به تایید دادگاه می تواند مهریه را به صورت تقسیط بپردازد. وکیل مهریه در شیراز با دانش و اطلاعات کافی در رابطه با قوانین مهریه می تواند راهنما و مشاور و همچنین وکیل بسیار خوبی در دعاوی مربوط به مهریه باشد. مثلا یکی از قوانین مهم در رابطه با مهریه این است که مرد در صورت عدم توانایی می تواند تا 110 سکه را به صورت اقساطی پرداخت کند و اگر توانایی پرداخت اقساطی مهریه را نیز نداشته باشد، زن می تواند حکم جلب و حبس مرد را از دادگاه بگیرد.

 

بهترین وکیل مهریه در شیراز

از وکیلی می توان به عنوان بهترین وکیل مهریه در شیراز یاد کرد که تمام قابلیت ها و دانش و اطلاعات مربوط به مهریه را داشته و و در پرونده ی کاری خود از سابقه و تجربه ی بالایی برخوردار باشد. همچنین مشاوره و راهنمایی دقیق موکل و آگاه ساخت وی از نحوه ی برخورد با موضوع مهریه نیز امر بسیار مهمی در دعاوی مهریه است. معمولا مهریه هنگام طلاق مطالبه می شود اما گاهی نیز ممکن است زن بدون طلاق درخواست مهریه کند و به این منظور نیاز به وکیل مهریه در شیراز داشته باشد.

 

 

 

وکیل دعاوی مهریه در شیراز ، وکیل امور مهریه در شیراز ، وکیل برای مهریه در شیراز ، وکیل مهریه خوب در شیراز ، وکیل متخصص مهریه در شیراز ، وکیل مهریه مجرب در شیراز ، وکیل مهریه حرفه ای در شیراز ، وکیل های مهریه در شیراز ، لیست وکیل های مهریه در شیراز ، وکلای مهریه در شیراز ، لیست وکلای مهریه در شیراز ، شماره وکیل مهریه در شیراز ، آدرس وکیل مهریه در شیراز , وکیل مهریه و طلاق در شیراز , وکیل خوب برای مهریه در شیراز , وکیل مهریه ارزان در شیراز , وکیل مهریه در شیراز , وکیل مهریه آنلاین در شیراز