وکیل اجرت المثل در شیراز

وکیل اجرت المثل در شیراز

 

اجرت المثل عبارت است از پاداشی که در ازای انجام کاری که جزو وظایف روزمره نیست، به فردی که آن را انجام داده تعلق می گیرد و در زندگی مشترک به این معنی است که زن در زمان زندگی مشترک و در منزل شوهر کاری را انجام دهد که موظف به انجام آن نبوده و پاداش دریافت کند. وکیل اجرت المثل در شیراز می تواند در صورتی که مرد از پرداخت اجرت المثل به زن خودداری می کند، با طرح موضوع در دادگاه این امر را رسیدگی کرده تا مرد به حکم قانون ملزم به پرداخت نفقه گردد. وبسایت وکیل شیراز، بانک اطلاعات وکلای شیراز، در زیر به معرفی وکیل نفقه در شیراز پرداخته تا شما عزیزان از طریق تماس تلفنی و یا به صورت حضوری و با وقت قبلی از مشاوره آن ها بهره مند شوید.


مقالات حقوقی وکیل اجرت المثل در شیراز

وکیل اجرت المثل شیراز

بنا بر اطلاعات وکیل اجرت المثل در شیراز، زن هنگام طلاق به جز وظیفه تمکین عام و خاص، می تواند برای تمام کارهایی که در منزل شوهر انجام دادهد است تقاضای اجرت المثل کند. البته این امر در صورتی امکانپذیر است که قصد تبرع یعنی رایگان بودن در آن وجود نداشته باشد. مثلا اگر زن و شوهر هنگام ازدواج توافق کرده باشند که زن کارهای منزل را به صورت رایگان انجام دهد، هنگام طلاق نمی تواند درخواست اجرت المثل برای کارهای منزل را داشته باشد.

شرط دیگر برای تعلق گرفتن اجرت المثل به زن، طلاق به درخواست مرد است که آن هم چنانچه درخواست طلاق از طرف مرد به دلیل عدم انجام وظایف زناشویی و سوءاخلاق از طرف زن باشد، تعلق نمی گیرد. برای اطلاع از قوانین حقوقی بیشتر در رابطه با اجرت المثل با وکیل اجرت المثل در شیراز در ارتباط باشید.

 

بهترین وکیل اجرت المثل در شیراز

انتخاب بهترین وکیل اجرت المثل در شیراز در دعاوی طلاق مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه را به دنبال دارد که ممکن است عدم انتخاب وکیل موجب هدر رفتن آن ها شود. همچنین وکیل اجرت المثل از قوانین حقوقی زیادی اطلاع دارد که به بدون شک به نفع شما خواهد بود، مثلا اگر تقاضای پرداخت اجرت المثل توسط دادگاه رد شود، می توان درخواست گرفتن "نحله" را در دادگاه عنوان کرد. پس از لیست وکلای ما بهترین وکیل اجرت المثل در شیراز را برگزینید و جهت مشاوره با ایشان تماس بگیرید.

 

 

 

وکیل برای اجرت المثل در شیراز ، وکیل جهت اجرت المثل در شیراز ، وکیل گرفتن اجرت المثل در شیراز ، شماره وکیل اجرت المثل در شیراز ، آدرس وکیل اجرت المثل در شیراز ، وکیل اجرت المثل خوب در شیراز ، وکیل اجرت المثل مجرب در شیراز ، وکیل اجرت المثل حرفه ای در شیراز ، وکیل اجرت المثل با تجربه در شیراز ، وکلای اجرت المثل در شیراز ، لیست وکلای اجرت المثل در شیراز ، لیست وکیل های اجرت المثل در شیراز , وکیل اجرت المثل ارزان در شیراز , وکیل اجرت المثل رایگان در شیراز , وکیل اجرت المثل آنلاین در شیراز