وکیل نفقه در شیراز

وکیل نفقه در شیراز

 

از جمله وظایف وکیل نفقه در شیراز عبارت است از الزام مرد به پرداخت نفقه زن و فرزندان در مواردی که از پرداخت آن سرباز می زند. نفقه به معنی تهیه و تامین تمام نیاز های متعارف و متناسب با وضعیت زن و فرزندان از جمله مسکن، خوراک، پوشاک، اثاثیه منزل، هزینه های بهداشتی و درمانی و بسیاری موارد دیگر می باشد که وظیفه ی آن به عهده ی شوهر است. اما در موارد بسیاری دیده شده است که به دلایل مختلفی شوهر از پرداخت نفقه خودداری می کند. در این صورت زن می تواند از شوهر خود در مراجع قضایی شکایت کرده تا مرد ملزم به پرداخت نفقه شود. چنانچه جهت گرفتن نفقه دچار مشکل شده اید، می توانید از مشورت وکیل نفقه در شیراز که اسامی آنها را در لیست زیر مشاهده می کنید، برخوردار شوید.


مقالات حقوقی وکیل نفقه در شیراز

وکیل نفقه شیراز

از جمله موارد حقوقی در نفقه طبق گفته وکیل نفقه در شیراز، توجه به این نکته است که حتی اگر زن شاغل باشد، باز هم مرد باید نفقه زن و فرزندان را پرداخت کند و عدم پرداخت آن پیگرد قانونی خواهد داشت. به این نکته نیز توجه کنید که در صورتی مرد ملزم به پرداخت نفقه است که زن نیز وظایف خود در قبال شوهرش را انجام دهد و عدم تمکین نداشته باشد. در واقع شرط اصلی پرداخت نفقه توسط مرد، تمکین زوجه است.

از موارد مهم دیگر در رابطه با نفقه این است که علاوه بر زن، افراد دیگری نیز هستند که نفقه آن ها در صورت بضاعت مالی باید توسط مرد پرداخت گردد که شامل فرزندان و پدر و مادر مرد می شود. اما باید بدانید که پرداخت نفقه زن نسبت به پرداخت نفقه سایرین اولویت دارد.

 

وکیل نفقه فرزند در شیراز

همان طور که گفتیم پرداخت نفقه فرزندان نیز به عهده ی پدر است. برای پرداخت نفقه فرزندان محدودیت سنی خاصی تعریف نشده و به این صورت است که نفقه ی فرزندان دختر تا زمان ازدواج و نفقه ی فرزندان پسر تا زمان پیدا کردن کار را باید پدر پرداخت کند. پرداخت نقفه فرزندان حتی بعد از طلاق نیز بر عهده پدر است و در صورت عدم پرداخت نفقه توسط پدر، فرزندان نیز می توانند از وی شکایت کرده و وی را محکوم به پرداخت نفقه کنند. پیشنهاد وبسایت وکیل شیراز واگذاری این امر به وکیل نفقه در شیراز است تا در اسرع وقت و با هزینه مناسب این موضوع رفع گردد.

 

 

 

وکیل برای نفقه در شیراز ، شماره وکیل نفقه در شیراز ، وکیل جهت نفقه در شیراز ، وکیل گرفتن برای نفقه در شیراز ، آدرس وکیل نفقه در شیراز ، وکیل نفقه خوب در شیراز ، وکیل نفقه مجرب در شیراز ، بهترین وکیل نفقه در شیراز ، وکیل نفقه حرفه ای در شیراز ، وکیل نفقه با تجربه در شیراز ، وکلای نفقه در شیراز ، لیست وکلای نفقه در شیراز ، لیست وکیل های نفقه در شیراز ، وکیل گرفتن نفقه در شیراز , وکیل نفقه ارزان در شیراز , وکیل نفقه رایگان در شیراز , وکیل نفقه آنلاین در شیراز