وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز

وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز

 

بدون شک این سوال برای شما نیز پیش آمده است که آیا بعد از طلاق نام همسر نیز از شناسنامه حذف می شود یا خیر؟ پاسخ این است که در برخی موارد امکان حذف نام همسر از شناسنامه وجو دارد و در بعضی موارد خیر. قوانین و مقررات مختلفی برای حذف نام همسر از شناسنامه وجود دارد و حتی این موضوع برای برخی افراد به قدری اهمیت دارد که به وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز رجوع می کنند؛ چرا که با بودن اسم همسر سابق در شناسنامه ممکن است خاطرات تلخ و شیرینی برای فرد زنده شده و در عذاب باشد. بنابراین در این مطلب به معرفی وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز پرداخته ایم.

وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز

به طور معمول در دو مورد می توان اقدام به حذف نام همسر از شناسنامه نمود. اول طلاق در دوران عقد و قبل از رابطه جنسی است که فرد با در دست داشتن گواهی پزشکی قانونی و یا حکم دادگاه می تواند به ثبت احوال مراجعه کرده و تقاضای صدور شناسنامه المثنی کند که در آن نام همسر حذف گردد. دوم ازدواج مجدد با ثبت رسمی بعد از طلاق است که در این مورد نیز فرد می تواند با در دست داشتن مدارک ازدواج دوم به ثبت احوال مراجعه نموده و حذف نام همسر سابق از شناسنامه را تقاضا کند. اما به جز این دو مورد کار کمی سخت شده و نیاز به انتخاب وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز می باشد.

 

وکیل برای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز

مدارکی که وکیل برای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز نیاز دارد شامل دو قطعه عکس، دادنامه طلاق، رونوشت یا اصل طلاق نامه، اصل شناسنامه، اصل کارت ملی و گواهی پزشکی قانونی می باشد. پروسه حذف نام همسر از شناسنامه نیز حدودا دو هفته تا یک ماه زمان می برد. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا در صورت فوت همسر و داشتن فرزند نیز می توان اقدام به حذف نام همسر از شناسنامه نمود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز مشورت کنید.

 

بهترین وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز

بهترین وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز وکیلی است که با تمام قوانین و مقررات در این مورد آشنا باشد. همانطور که پیش تر گفتیم مهم ترین شرط برای حذف نام همسر از شناسنامه، باکره بودن زن است و فقط در صورتی این شرط نادیده گرفته می شود که فرد اقدام به ازدواج مجدد نماید. پیشنهاد می کنیم حتما این مورد را به بهترین وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز که در لیست بالا معرفی شده اند، بسپارید.

 

 

 

وکیل جهت حذف نام همسر از شناسنامه ، وکیل متخصص حذف نام همسر از شناسنامه ، وکیل دعاوی حذف نام همسر از شناسنامه ، وکیل حرفه ای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، وکیل با تجربه حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، شماره وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، آدرس وکیل حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، وکیل های حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، لیست وکیل های حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، بهترین وکیل های حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، وکلای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، لیست وکلای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز ، بهترین وکلای حذف نام همسر از شناسنامه در شیراز , وکیل حذف نام همسر از شناسنامه ارزان در شیراز , وکیل حذف نام همسر از شناسنامه رایگان در شیراز , وکیل حذف نام همسر از شناسنامه آنلاین در شیراز