وکیل کودک آزاری در شیراز

وکیل کودک آزاری در شیراز

 

متاسفانه کودک آزاری به یکی از معضلات و مسائل مهم در هر جامعه ای تبدیل شده است. در قانون آمده است که هر نوع آزار و اذیت کودکان و نوجوانان که منجر به صدمه روحی، روانی، جسمی و اخلاقی آنان شود، ممنوع است و مجازات در پی خواهد داشت. وکیل کودک آزاری در شیراز نیز می کوشد مجرم کودک آزاری را به سزای عمل خود برساند تا از جرم های کودک آزاری بعدی جلوگیری شود. جرم کودک آزاری انواع مختلفی دارد که مهم ترین آنها کودک آزاری جسمی و کودک آزاری روانی می باشد. نکنه مهم در کودک آزاری این است که سعی نکنید این مسئله را مخفی نگاه دارید و حتما در این مورد با وکیل کودک آزاری در شیراز که در لیست زیر مشاهده می کنید، مشورت نموده و به مجازات مجرم بپردازید.


مقالات حقوقی وکیل کودک آزاری در شیراز

وکیل کودک آزاری شیراز

کودک آزاری عبارتست از هر گونه اعمال و رفتاری با کودکان و نوجوانان زیر 18 سال که به سلامت جسمی و روانی آنها صدمه وارد کند. وکیل کودک آزاری در شیراز معتقد است که این امر تاثیراتی از جمله افسردگی، اختلال شخصیت، ناتوانی در یادگیری، پرخاشگری، احساس گناه، اعتماد به نفس پایین، ناخن جویدن و ... را در پی خواهد داشت.

علاوه بر دو موردی که در بالا نام بردیم یعنی کودک آزاری جسمی مانند ایجاد جراحت و کودک آزاری روانی مانند بی توجهی، انواع کودک آزاری را می توان کودک آزاری جنسی مانند لمس بدن کودک، کودک آزاری صنعتی مانند کار کردن اجباری کودک و کودک آزاری تحصیلی مانند اجبار کودک به گرفتن نمره بالا نام برد. شما می توانید در هر مورد از انواع کودک آزاری از وکیل کودک آزاری در شیراز راهنمایی بگیرید.

 

بهترین وکیل کودک آزاری در شیراز

بهترین وکیل کودک آزاری در شیراز وکیلی است خبره و مجرب که بتواند انواع علت های کودک آزاری را در فرد مجرم را تشخیص داده و با اثبات آن ها در دادگاه مجرم را به سزای عملش برساند. انواع عللی که ممکن است فردی به کودک آزاری روی بیاورد را می توان علت خانوادگی، علت فرهنگی، علت روانی، علت اقتصادی  و ... دانست. کودک آزاری از جمله جرایم عمومی است و نیاز به شاکی خصوصی ندارد. قانون مجازاتی که برای کودک آزاری در نظر گرفته با توجه به نوع کودک آزاری متفاوت است و شامل 6 ماه تا 1 سال حبس و پرداخت جزای نقدی از 10 تا 20 میلیون ریال می شود.

 

 

 

وکیل متخصص کودک آزاری در شیراز , وکیل دعاوی کودک آزاری در شیراز , وکیل امور کودک آزاری در شیراز , وکیل برای کودک آزاری در شیراز , وکیل خوب برای کودک آزاری در شیراز , وکیل خوب کودک آزاری در شیراز , وکیل کودک آزاری خوب در شیراز , وکیل کودک آزاری مجرب در شیراز , وکلای کودک آزاری در شیراز , لیست وکلای کودک آزاری در شیراز , لیست وکیل های کودک آزاری در شیراز , وکیل های کودک آزاری در شیراز , لیست وکیل های کودک آزاری در شیراز , بهترین وکیل های کودک آزاری در شیراز , آدرس وکیل کودک آزاری در شیراز , شماره وکیل کودک آزاری در شیراز , وکیل کودک آزاری حرفه ای در شیراز , وکیل کودک آزاری با تجربه در شیراز , وکیل کودک آزاری ارزان در شیراز , وکیل کودک آزاری آنلاین در شیراز , وکیل کودک آزاری رایگان در شیراز