وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز

وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز

 

پیش فروش ساختمان و آپارتمان از جمله موارد حقوقی است که قوانین و پیچیدگی های زیادی دارد که وبسایت وکیل شیراز پیشنهاد می کند حتما قبل از هر اقدامی در این رابطه با وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز مشورت نمایید. از جمله مهم ترین دعاوی که در پیش فروش ساختمان پیش می آید شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی پیش فروش و دعاوی فسخ قرارداد می باشد که وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز با تجربه و تخصص خود می تواند به نحو احسن این دعاوی را حل و فصل نماید. بنابراین برای مشاوره در این دعاوی و یا هر موضوع دیگری در رابطه با پیش فروش ساختمان می توانید از مشاوره وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز که اسامی آن ها را در ذیل مشاهده می کنید، برخوردار شوید.


مقالات حقوقی وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز

وکیل پیش فروش ساختمان شیراز

از موارد مهمی که وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز توصیه می کند که در هنگام عقد قرارداد آن ها را مورد توجه قرار دهید این است که طبق قانون باید تمام مراحل پیش فروش ساختمان را در دفاتر اسناد رسمی انجام دهید و به توافق دو طرفه یا تنظیم قرارداد در بنگاه املاک بسنده نکنید.

مورد مهم دیگر توصیه شده توسط وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز مشخص بودن تمام جزئیات مربوط به پیش فروش ساختمان از جمله محل ساختمان، مساحت، طبقات، واحد ها، اتاق ها، پارکینگ، انباری، سیستم گرماش و سرمایش و ... در پروانه ساخت و شناسنامه فنی ساختمان است.

نکته مهم دیگر مربوط به قرارداد پیش فروش ساختمان است که در قرارداد باید مواردی از جمله قیمت آپارتمان، نحوه پرداخت، اقساط، زمان تحویل ساختمان، زمان انتقال سند و ... گنجانده شود.

 

بهترین وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز

توصیه وبسایت وکیل شیراز این است که با توجه به این که این روزها کلاهبرداری های ملکی بسیار زیاد به چشم می خورد و بارها مشاهده شده که یک ملک به افراد زیادی فروخته شده و افراد متحمل ضرر و زیان های جبران ناپذیری شده اند، حتما با وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز مشورت کنید. علاوه بر این ممکن است مشکلات دیگری نیز در رابطه با پیش فروش ساختمان از جمله عدم انجام تعهدات و پرداخت اقساط توسط خریدار و ... پیش بیاید که بهترین راهکار حل آن ها واگذاری این امر به بهترین وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز که در بالا لیست شده اند، می باشد.

 

 

 

وکیل پیش فروش آپارتمان در شیراز ، وکیل امور پیش فروش ساختمان در شیراز ، وکیل دعاوی پیش فروش ساختمان در شیراز ، وکیل متخصص پیش فروش ساختمان در شیراز ، شماره وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز ، آدرس وکیل پیش فروش ساختمان در شیراز ، وکیل برای پیش فروش ساختمان در شیراز ، وکلای پیش فروش ساختمان در شیراز ، لیست وکلای پیش فروش ساختمان در شیراز ، لیست وکیل های پیش فروش ساختمان در شیراز ، وکیل پیش فروش ساختمان خوب در شیراز ، وکیل پیش فروش ساختمان مجرب در شیراز ، وکیل پیش فروش ساختمان حرفه ای در شیراز , وکیل پیش فروش ساختمان ارزان در شیراز , وکیل پیش فروش ساختمان رایگان در شیراز , وکیل پیش فروش ساختمان آنلاین در شیراز