وکیل نزاع در شیراز

وکیل نزاع در شیراز

 

متاسفانه این روزها نزاع و درگیری در تمام نقاط جهان و مراجعه به وکیل نزاع در شیراز بسیار زیاد شده است. نزاع به معنی ایجاد درگیری بین دو یا چند شخص می باشد و این درگیری ممکن است فقط درگیری لفظی باشد و یا اینکه به استفاده از سلاح نیز منجر شود. عمده ترین دلیل ارتکاب به جرم نزاع، پایین بودن آستانه تحمل افراد است که موجب درگیری می شود. جرم نزاع یک جرم غیر قابل بخشش است که ممکن است منجر به نقص عضو، جرح و یا قتل گردد. مجازات جرم نزاع نیز حبس، قصاص یا پرداخت دیه خواهد بود. چنانچه به دنبال مشاوره با وکیل نزاع در شیراز هستید، می توانید از وکلای نزاع در شیراز که در زیر معرفی شده اند، بهره مند شوید.


مقالات حقوقی وکیل نزاع در شیراز

وکیل نزاع شیراز

در جرم نزاع، تمام افرادی که در نزاع شرکت داشته اند، مجازات خواهند شد و با مشخص شدن عامل نزاع مجازات قصاص، حبس یا دیه برای وی اجرا خواهد شد. طبق گفته وکیل نزاع شیراز، آنچه که در جرم نزاع مهم است، مداخله و شرکت در نزاع می باشد، صرف نظر از اینکه نزاع نتیجه خاصی داشته باشد و موجب آسیب و صدمه رساندن به فردی شده باشد یا خیر. همچنین برای اینکه جرم نزاع اثبات شود باید حداقل سه نفر در این جرم شرکت داشته باشند و اقدام فرد برای دفاع شخصی و مشروط نباشد، در غیر این صورت اقدام به نزاع، جرم محسوب نخواهد شد. جهت اطلاعات بیشتر در این بازه با وکیل نزاع شیراز در ارتباط باشید.

 

وکیل نزاع دسته جمعی در شیراز

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم برای اینکه نزاع جرم تلقی شود، باید بیشتر از دو نفر و حداقل سه نفر در این نزاع شرکت داشته باشند. مجازاتی که برای جرم نزاع در نظر گرفته می شود به این صورت است که اگر نزاع منجر به فوت یکی از طرفین نزاع شود یک تا سه سال حبس، منجر شدن یکی از طرفین نزاع به نقص عضو شش ماه تا سه سال حبس و منجر شدن یکی از طرفین به ضرب و جرح نیز سه ماه تا یک سال حبس را در بر خواهد داشت. البته در صورتی که نتیجه ی نزاع قتل باشد، افراد شامل مجازات قتل عمد یا قتل غیر عمد نیز می شوند.

 

 

 

وکیل منازعه در شیراز , بهترین وکیل منازعه در شیراز , بهترین وکیل نزاع در شیراز , لیست وکلای نزاع در شیراز , وکلای نزاع در شیراز , بهترین وکلای نزاع در شیراز , وکیل متخصص نزاع در شیراز , وکیل برای نزاع در شیراز , وکیل جهت نزاع در شیراز , وکیل امور نزاع در شیراز , وکیل دعاوی نزاع در شیراز , وکیل نزاع خوب در شیراز , وکیل نزاع با تجربه در شیراز , وکیل نزاع حرفه ای در شیراز , وکیل نزاع مجرب در شیراز , شماره وکیل نزاع در شیراز , آدرس وکیل نزاع در شیراز , وکیل های نزاع در شیراز , بهترین وکیل های نزاع در شیراز , لیست وکیل های نزاع در شیراز , وکیل نزاع ارزان در شیراز , وکیل نزاع رایگان در شیراز , وکیل نزاع آنلاین در شیراز