وکیل مزاحم تلفنی در شیراز

 

ایجاد مزاحمت برای افراد از روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از آن ها مزاحم تلفنی است. بدون شک مزاحم تلفنی آسایش افراد را سلب کرده و برای آنها مشکلاتی ایجاد می کند. به خصوص جرم مزاحم تلفنی زمانی خیلی محسوس می شود که برای اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی و دیگر مراکز مهم پیش آید. اشغال کردن تلفن و ایجاد مزاحمت تلفنی برای این مراکز می تواند مشکلات غیر قابل جبرانی را برای جان و مال افراد به وجود بیاورد. اینجاست که وکیل مزاحمت تلفنی در شیراز دست به کار شده و در پی مجرم و مجازات وی خواهد بود. اگر شما هم مزاحم تلفنی دارید، وکیل مزاحم تلفنی مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید.


مقالات حقوقی وکیل مزاحم تلفنی در شیراز

وکیل مزاحم تلفنی شیراز

مزاحم تلفنی ممکن است اعمالی از قبیل سکوت کردن، سوت زدن، فحاشی، تهدید، توهین و ... را انجام دهد. جرم مزاحم تلفنی جزو جرم های نابخشودنی است و چنانچه با این موارد مواجه شدید، حتما شکایت کرده و با اخذ وکیل مزاحم تلفنی در شیراز مشکل را پیگیری کنید. شاکی جرم مزاحم تلفنی می تواند شکایت خود را هم در مراکز تلفن ثابت یا ادارات مشترکین و هم در دفتر وکیل مزاحم تلفنی در شیراز به ثبت برساند.

 

بهترین وکیل مزاحم تلفنی در شیراز

گاهی مزاحم تلفنی برای اینکه شناخته نشود، از طریق سیم کارت های نا شناس اقدام به مزاحمت تلفنی می کند که در این صورت شناسایی وی سخت می شود. بهترین وکیل مزاحم تلفنی در شیراز در این مواقع باید از مقام قضایی دستور بررسی اینکه سیم کارت مورد نظر با چه کارت بانکی شارژ شده و متعلق به چه کسی است را درخواست کند. همچنین می تواند از مقام قضایی دستور بررسی نقطه ای و محدوده ای در نقشه که تماس صورت گرفته را تقاضا نماید. اما اقدام مهم تر و موثر تر از دو مورد قبل این است که شماره سریال موبایلی که سیم کارت روی آن بوده استعلام شود و سپس سیم کارت هایی که قبلا در این موبایل استفاده شده، بررسی گردد.

 

 

 

وکیل متخصص مزاحم تلفنی در شیراز ، وکیل امور مزاحم تلفنی در شیراز ، وکیل دعاوی مزاحم تلفنی در شیراز ، وکیل مزاحم تلفنی خوب در شیراز ، وکیل برای مزاحم تلفنی در شیراز ، وکیل مزاحم تلفنی مجرب در شیراز ، وکیل مزاحم تلفنی حرفه ای در شیراز ، وکیل مزاحم تلفنی با تجربه در شیراز ، شماره وکیل مزاحم تلفنی در شیراز ، آدرس وکیل مزاحم تلفنی در شیراز ، وکیل های مزاحم تلفنی در شیراز ، لیست وکیل های مزاحم تلفنی در شیراز ، بهترین وکیل های مزاحم تلفنی در شیراز ، وکلای مزاحم تلفنی در شیراز ، لیست وکلای مزاحم تلفنی در شیراز ، بهترین وکلای مزاحم تلفنی در شیراز , وکیل مزاحم تلفنی ارزان در شیراز , وکیل مزاحم تلفنی رایگان در شیراز , وکیل مزاحم تلفنی آنلاین در شیراز