وکیل قراردادها در شیراز

 

شاید با شنیدن این عنوان یعنی وکیل قراردادها در شیراز تعجب کرده باشید و بگویید مگر قراردادها هم به وکیل نیاز دارند؟ باید بگوییم که قراردادها از جمله مهم ترین موارد حقوقی هستند که نیازمند وکیل می باشند و وکیل قراردادها در شیراز می تواند آینده هر قراردادی را تضمین کند. حال سوال این است که وکیل قراردادها در شیراز کیست؟ وکیل قراردادها در شیراز وکیلی است که به تنظیم متن قرارداد بین دو طرف با توجه به تمام آثار حقوقی مورد انتظار در قرارداد می پردازد. این قرارداد می تواند تجاری، اداری، ملکی، مالی و ... باشد. در لیست زیر بهترین وکلای قراردادها در شیراز را مشاهده می کنید.

در وکیل شیراز، بزرگترین مرجع معرفی وکلای شیراز، لیست کاملی از بهترین وکیل قرارداد در شیراز ارائه شده است. شما می‌توانید با مراجعه به این لیست، اسامی، خدمات حقوقی قابل ارائه در زمینه تنظیم قرادادها، توانمندی ها و سوابق وکیل را شماهده نمایید؛ و در صورت نیاز به رزرو وقت مشاوره حقوقی و یا اعطای وکالت به هر یک از آن‌ها، می‌توانید از طریق اطلاعات تماس و یا دسترسی به دفاتر آن‌ها مراجعه نموده و مشکل خود در زمینه تنظیم قرارداد را رفع کنید و یا برای تنظیم قراردادی جدید از او مشاوره بخواهید.

وکلای معرفی شده در تمامی زمینه های حقوقی تجربه و دانش کافی را در اختیار دارند اما به صورت تخصصی موضوع قراردادها را دنبال می‌کنند. وکیل قراردادها در شیراز را به تمامی افراد پیشنهاد می‌کنیم؛ چه دانش حقوقی داشته باشند چه نداشته باشند. چرا که آن ها به ملزومات قانونی و نیازهای حقوقی تنظیم قرارداد در تمامی زمینه ها واقف اند و از تمامی آپدیت ها و تغییرات قانونی در این زمینه خبر دارند و به شما در روند تنظیم قرارداد کمک خواهند کرد.

 

 


مقالات حقوقی وکیل قراردادها در شیراز

 

وکیل تنظیم قرارداد در شیراز

وکیل تنظیم قرارداد در واقع به وکیلی گفته می شود که در تمام زمینه های حقوقی، دانش و اطلاعات به روزی دارد و تنظیم انواع قرارداد مطابق قانون، یکی از تخصص های عمده او است. در واقع وکیل قراردادها به طور تخصصی در زمینه تنظیم قراردادهای خرد و کلان فعالیت دارد. کمک گرفتن از وکیل تنظیم قرارداد به تمامی افرادی که قصد انجام کاری دارند که از قوانین حقوقی آن بی اطلاع اند توصیه می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در شیراز بپدازیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

وکیل شیراز با ارائه فهرستی از وکیل تنظیم قرارداد در شیراز، این امکان را برای شما فراهم نموده است تا با وکیل مورد نظر خود بیش از پیش آشنا شوید؛ توانمندی ها و وسوابق او را بررسی نمایید؛ اطلاعات دسترسی از جمله شماره تماس وکیل تنظیم قرارداد در شیراز، آدرس دفتر وکالت او و ... را داشته باشید؛ و در نهایت به انتخاب بهترین گزینه ممکن برای تنظیم قرارداد خود بپردازید. این وکیل با دانش به‌روز خود در خصوص مسائل حقوقی مروبط به تنظیم قرارداد، بهترین راهنمایی و مشاوره حقوقی ممکن را به شما ارائه خواهد داد تا در کمال آرامش به تنظیم قرارداد خود بپردازید.

البته قابل ذکر است که این اصرار وکیل شیراز بر اتخاذ وکیل برای انجام امور قراردادی بدین جهت است که در دنیای بزرگ امروز، هر فعالیت حرفه ای شامل ابعاد و قوانینی است؛ و بسیاری از اشخاص حقوقی و حقیقی باید در این چارچوب قانونی به تنظیم قرارداد بپردازند. حال شاید این قرارداد با دید شما نسبت به قانون و ادبیات قرارداد، کافی باشد اما در صورتی که آن را به یک وکیل ارائه دهید، چندین مسئله و مشکل حقوقی احتمالی را کف ذشا شما بگذارد. بنابراین استفاده از وکیل تنظیم قرارداد در شیراز امری کاملا منطقی است.

نکات مهمی که در تنظیم قرارداد ها لازم است بدانیم 


اصطلاحات و نکاتی که درباره موضوع قرارداد در متن قرارداد استفاده می شود بسیار مهم است و به دقت زیادی نیاز دارد. متن قرارداد خود را بخاطر خلاصه نویسی از بین نبرید، به صورت دقیق تمامی جزئیات قرارداد را بیان کنید. نوشتن اراده قصد و خواسته یکی از موارد مهم است که حتما باید ذکر کنید. در نوشتن قرارداد باید به این موضوع دقت کنید که کلماتی که در متن قرارداد شما وجود دارد، مبهم و مجهول نباشد.

اهمیت داشتن وکیل قرارداد در شیراز

شاید در هنگام انعقاد هر قرارداد تصور کنید که به دلیل داشتن تخصص در کسب و کار خود امکان ندارد به هیچ مشکلی بر بخورید! اما در بسیاری از موارد دیده شده، تخصص فرد در کسب و کار خود به هیچ عنوان ضامن سلامت قرارداد نبوده و نیست. با توجه به اینکه ممکن است عوامل مختلفی از جمله فوت طرف قرارداد، عدم پایبندی طرف قرارداد به تعهدات خود، عدم شفافیت مفاد قرارداد و ... موجب ایجاد مشکل در روند قرارداد منعقد شده و یا حتی فسخ قرارداد شوند، بهترین راه‌حل در زمان انعقاد قرارداد استفاده از مشاوره و راهنمایی های وکیل امور قراردادها در شیراز است.

وکیل قرارداد در شیراز با رجوع به دانش حقوقی خود در زمینه قراردادها در زمان عقد قرارداد، مفاد و قوانینی را در قرارداد ذکر می‌کند که مورد نیاز موضوع قرارداد باشد و احتمال بروز هرگونه مسئله در روند قرارداد و همچنین خطا و خلا قانونی در متن قرارداد را کاهش دهد. بنابراین مراجعه به وکیلی که در این زمینه فعالیت داشته باشد برای تنظیم قرارداد در هر شرایطی ضروری است.

 

وکیل قرارداد در شیراز

وکیل قرارداد در شیراز ، با توجه به اینکه ممکن است برای زمینه های متفاوتی قرارداد تنظیم کند، باید علاوه بر دانش حقوقی، دانش گسترده ای در خصوص موارد فنی و تخصصی دیگر حرفه ها نیز داشته باشد تا بتواند به درستی قرارداد آن ها را تنظیم نماید. علاوه بر موارد حقوقی و تخصصی کسب و کار، وکیل قرارداد در شیراز باید در هر قرارداد خواد شروط و موارد عمومی قرارداد را نیز بررسی نماید. نکته ای که در تنظیم هر قرارداد قابل توجه می باشد آزادی قراردادها ست، به این معنی که هر طرف قرارداد می تواند با اراده و اختیار خود و توافق طرف مقابل، قرارداد را تنظیم کند به شرط آنکه خلاف قانون و نظم عمومی جامعه نباشد. در تنظیم قرارداد چه توسط وکیل و چه بدون وکیل باید نکاتی را مد نظر قرار داد تا موجب ابطال آن نشود. در صورت داشتن وکیل قراردادها در شیراز باید 4 شرط اساسی را برای تنظیم قرارداد که در ماده 190 قانون مدنی بیان شده، رعایت شود. این اصول عبارتند از:

 • قصد طرفین قرارداد و رضایت آنها
 • اهلیت طرفین قرارداد
 • موضوع مورد معامله معین
 • مشروعیت معامله

 

بهترین وکیل قرادادها در شیراز

بهترین وکیل قراردادها فردی است که در زمینه تنظیم قرارداد تبحر و تجربه بالایی داشته باشد. و به واسطه همین مهارت از خسارت احتمالی شما جلوگیری خواهد کرد. همچنین در برخی موارد این وکیل به شما کمک خواهد کرد که در فسخ قرارداد و یا توافقات صورت گرفته در قرارداد کمترین بار حقوقی را برای شما داشته باشد؛ تا در صورت تصمیم به فسخ قرارداد کمترین ضرر متوجه شما باشد. وکیل تنظیم قرارداد به شما کمک می‌کند تا نگارشی اصولی و باطنی قانونی در تنظیم قرارداد داشته باشید. بنابراین اگر شما هم قصد تنظیم قراردادی دارید کافی است با بهترین وکیل قراردادها در شیراز ارتباط برقرار نمایید.

 

وکیل قراردادها شیراز

اهمیت انتخاب وکیل در هنگام تنظیم قرارداد از آن جهت است که از اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری کند و یا در صورت بروز اختلاف بتوان به راحتی آن را حل و فصل نمود. جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه نیز یکی دیگر از مزایای انتخاب وکیل قراردادها شیراز می باشد. از اصولی که وکیل قراردادها در شیراز باید هنگام تنظیم قرارداد مورد توجه قرار دهد، می توان موارد زیر را نام برد:

 • موضوع قرارداد
 • مدت قرارداد
 • عنوان قرارداد
 • طرفین قرارداد
 • تاریخ قرارداد
 • مبلغ قرارداد
 • شرایط قرارداد
 • تعهدات قرارداد
 • تاریخ عقد قرارداد
 • پایان قرارداد
 • فسخ قرارداد
 • ضمانت طرفین قرارداد

چرا در امور قرارداد به وکیل نیاز داریم؟

گاهی اوقات به بهانه‌های مختلف ترجیح می‌دهیم امور قراردادها را بدون مشاور حقوقی در دست بگیریم. اما این کار باعث می شود عواقب جدی برای ما داشته باشد و به حدی اوضاع وخیم می شود که احتمال از دست دادن همه چیز وجود دارد.  

انواع قرارداد کار کدام است؟

دو دسته کلی قراردادهای استخدام در ادارات دولتی و در شرکت‌های خصوصی وجود دارند.

قراردادهای دولتی: مطابق قانون استخدام کشوری در دستگاه‌ها و ادارات دولتی ۳ نوع استخدام رسمی، پیمانی و خدماتی یا قرارداد کاری در ایران مرسوم است. کارمندان رسمی دولت مشمول قانون استخدام کشوری و قانون مدیریت خدمات کشوری هستند و مشمول صندوق بازنشستگی کشوری می‌باشند. نیروهای کار پیمانی برای امور تصدی‌گری در ادارات استخدام خواهند شد و مشمول آیین‌نامه استخدام پیمانی و صندوق تأمین اجتماعی می‌باشند. گروه دیگری از کارکنان ادارات دولتی، عهده‌دار کارهای خدماتی و پشتیبانی هستند.

قراردادهای شرکت‌های خصوصی: استخدام در بخش خصوصی تحت پوشش نظام استخدامی قانون کار است و مشمول صندوق تأمین اجتماعی نیز می‌باشد. باتوجه به مواد قانونی، قرارداد کار در شرکت‌های خصوصی شامل ۲ دسته قرارداد می‌شود. قرارداد‌های کار از نظر مدت قرارداد و قراردادهای کار از نظر ساعت کار.

 

وکیل قرارداد خوب در شیراز ، وکیل قرارداد حرفه ای در شیراز ، وکیل قرارداد باتجربه در شیراز ، وکیل قرارداد مجرب در شیراز ، وکیل امور قراردادها در شیراز ، وکیل دعاوی قراردادها در شیراز ، شماره وکیل قراردادها در شیراز ، آدرس وکیل قراردادها در شیراز ، وکیل های قرارداد در شیراز ، لیست وکیل های قرارداد در شیراز ، بهترین وکیل های قرارداد در شیراز ، وکلای قرارداد در شیراز ، لیست وکلای قرارداد در شیراز ، بهترین وکلای قرارداد در شیراز ، وکیل متخصص قراردادها در شیراز , وکیل تنظیم قرارداد در شیراز , وکیل قرارداد ارزان در شیراز , وکیل قرارداد رایگان در شیراز , وکیل قرارداد آنلاین در شیراز , وکیل قرارداد کاری در شیراز , وکیل قرارداد مشارکت در ساخت در شیراز , وکیل قرارداد پیمانکاری در شیراز , وکیل قرارداد اجاره در شیراز , وکیل قرارداد مشارکت در شیراز , وکیل قرارداد ملک در شیراز