وکیل فسخ نکاح در شیراز

وکیل فسخ نکاح در شیراز

فسخ نکاح در واقع به معنای پایان دادن به عقد نکاح است. در صورتی که هر یک از زن یا مرد دارای عیوبی باشند که در قانون فقه و مدنی برایشان تعریف شده است و قبل از عقد نکاح به آن اشاره نکرده باشند، فسخ نکاح می تواند از سوی زن یا مرد صورت بگیرد. در صورت اقدام برای فسخ نکاح، بهتر است این کار را به یک وکیل فسخ نکاح در شیراز بسپارید. در ادامه این مطلب از وبسایت وکیل شیراز، بهترین وکیل شیراز، به تفصیل این مطلب می پردازیم.


مقالات حقوقی وکیل فسخ نکاح در شیراز

بهترین وکیل فسخ نکاح در شیراز

مواردی که حق فسخ را برای زن یا مرد به وجود می آورد عبارتند از : عنن، خضاء، مقطوع بودن آلت تناسلی، قرن، برص، جزام و ...  عیب مشترکی که حق فسخ نکاح را به زوجین می دهد، جنون است. چه به صورت دائم و چه دوره ای. بهترین وکیل فسخ نکاح در شیراز، پس از ثبت درخواست شما، آن را به دادگاه ارائه می دهد. در جلسه ی رسیدگی، دادگاه دلایل شما را مبنی بر فسخ نکاح بررسی می کند. وکیل فسخ نکاح امور پرونده را از ابتدا تا انتها پیگیری می کند.

هزینه وکیل برای فسخ نکاح در شیراز

یکی دیگر از دلایلی که موجب فسخ نکاح می شود، فریب در ازدواج است. به این معنا که شخص قبل از عقد نکاح، خود را با صفاتی معرفی می کند که فاقد آن هاست. پس از عقد نکاح، طرف دیگر متوجه می شود که فریب خورده است. بنابراین حق فسخ نکاح برایش فراهم می شود. در صورت بروز این مشکل، وکیل فسخ نکاح در شیراز به صورت تخصصی، شما را تا به نتیجه رسیدن این مشکل، یاری می نماید. طی مراحل قانونی برای این کار، نیازمند زمان و هزینه است. هزینه وکیل برای فسخ نکاح در شیراز نیز، طبق قانون مشخص شده است. در این موارد، وکلا سریع تر شما را به نتیجه می رسانند.

وکیل برای فسخ نکاح در شیراز , وکیل آنلاین فسخ نکاح در شیراز , وکیل امور فسخ نکاح در شیراز , وکیل فسخ نکاح شیراز , وکیل دعاوی فسخ نکاح در شیراز , وکیل فسخ نکاح خوب در شیراز , وکیل فسخ نکاح با تجربه در شیراز , وکیل فسخ نکاح مجرب در شیراز , وکیل فسخ نکاح حرفه ای در شیراز , وکیل متخصص فسخ نکاح در شیراز , وکیل های فسخ نکاح  در شیراز , لیست وکیل های فسخ نکاح در شیراز ,  بهترین وکیل های فسخ نکاح در شیراز , وکلای فسخ نکاح در شیراز , بهترین وکلای فسخ نکاح  در شیراز , لیست وکلای فسخ نکاح در شیراز , شماره وکیل فسخ نکاح در شیراز , آدرس وکیل فسخ نکاح در شیراز , وکیل فسخ نکاح ارزان در شیراز , وکیل فسخ نکاح  رایگان در شیراز , وکیل فسخ نکاح آنلاین در شیراز