وکیل فسخ قرارداد در شیراز

وکیل فسخ قرارداد در شیراز

 

گاهی پیش می آید که قراردادی با کسی امضا کنید و بعد به هر دلیلی پشیمان شده و تصمیم به فسخ قرارداد بگیرید. اینجاست که نیاز به وکیل فسخ قرارداد در شیراز پیدا می کنید. فسخ قرارداد عبارت از پایان دادن به یک قرارداد توسط یکی از طرفین قرارداد می باشد. فسخ قرارداد در دو صورت امکانپذیر است؛ اول توافق طرفین و دوم حکم مستقیم قانون. از نمونه قراردادهایی که معمولا فسخ می شوند می توان به قرارداد مبایعه نامه، قرارداد اجاره، قرارداد پیش فروش ملک، قرارداد کار و ... اشاره کرد. در اینجا فهرستی از وکلای فسخ قرارداد در شیراز را برایتان آماده کرده ایم.


مقالات حقوقی وکیل فسخ قرارداد در شیراز

وکیل فسخ قرارداد شیراز

در مواردی دیده شده است که وکیل فسخ قرارداد در شیراز با قراردادی مواجه می شود که در هنگام عقد، غیر قابل فسخ عنوان شده است. ماده 396 قانون مدنی 10 مورد بیان نموده که در آن ها می توان قرارداد را فسخ کرد. این 10 مورد به شرح زیر هستند و لازم به ذکر است که منظور از خیار، اختیار فسخ قرارداد می باشد:

  1. خیار مجلس
  2. خیار حیوان
  3. خیار شرط
  4. خیار تاخیر ثمن
  5. خیار رویت و تخلف وصف
  6. خیار غبن
  7. خیار عیب
  8. خیار تفلیس
  9. خیار تبعض صفقه
  10. خیار تخلف شرط

 

بهترین وکیل فسخ قرارداد در شیراز

حال سوال این است که چرا باید از وکیل فسخ قرارداد در شیراز استفاده کنیم؟ در هر موضوع حقوقی انتخاب وکیل می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد که فسخ قرارداد نیز از این قاعده مستثنی نیست. از جمله اینکه داشتن وکیل فسخ قرارداد در شیراز می تواند از اتلاف هزینه و وقت جلوگیری کند. از طرفی ممکن است ما در قراردادی اصرار به فسخ داشته باشیم در صورتی که فسخ قرارداد به ضرر ما باشد و آثار زیان باری را به دنبال داشته باشد. حال آنکه مشورت و انتخاب وکیل فسخ قرارداد در شیراز می تواند از این موارد جلوگیری کند. پس بهترین وکیل فسخ قرارداد در شیراز را در وبسایت وکیل شیراز انتخاب کنید.

 

 

 

وکیل متخصص فسخ قرارداد در شیراز ، وکیل برای فسخ قرارداد در شیراز ، وکیل فسخ قرارداد خوب در شیراز ، وکیل فسخ قرارداد با تجربه در شیراز ، وکیل فسخ قرارداد مجرب در شیراز ، وکیل فسخ قرارداد حرفه ای در شیراز ، شماره وکیل فسخ قرارداد در شیراز ، آدرس وکیل فسخ قرارداد در شیراز ، وکلای فسخ قرارداد در شیراز ، لیست وکلای فسخ قرارداد در شیراز ، بهترین وکلای فسخ قرارداد در شیراز ، وکیل های فسخ قرارداد در شیراز ، لیست وکیل های فسخ قرارداد در شیراز ، بهترین وکیل های فسخ قرارداد در شیراز , وکیل در مورد فسخ قرارداد در شیراز , وکیل فسخ قرارداد ارزان در شیراز , وکیل فسخ قرارداد رایگان در شیراز , وکیل فسخ قرارداد آنلاین در شیراز