وکیل فروش مال غیر در شیراز

وکیل فروش مال غیر در شیراز

 

وکیل فروش مال غیر در شیراز باید در امور کیفری تخصص داشته باشد. چرا که فروش مال غیر علاوه بر ضرر و زیان رساندن به صاحب مال، نظم و امنیت جامعه را نیز بر هم می زند. جرم فروش مال غیر را می توان یکی از جرایمی دانست که به حریم خصوصی و حق مالکیت افراد تجاوز می کند. چرا که مجرم بدون اینکه مالکیت و تصاحبی در مال و دارایی و یا مجوز قانونی مبنی بر فروش مال داشته باشد، با نیرنگ و تقلب خود را صاحب مال معرفی کرده و به فروش مال دیگری می پردازد. به نوعی می توان از جرم فروش مال غیر به عنوان جرم کلاهبرداری نیز نام برد. اگر این مورد برای شما پیش آمده و مال و دارایی شما بدون اطلاع تان به فرد دیگری انتقال داده شده و یا فروخته شده است حتما با وکیل فروش مال غیر در شیراز در لیست زیر تماس گرفته و با وی مشورت نمایید.


مقالات حقوقی وکیل فروش مال غیر در شیراز

وکیل فروش مال غیر شیراز

جرم فروش مال غیر فقط در مورد فروشنده آن واقع می شود و خریدار مال غیر در صورتی که اطلاعی از مال غیر بودن آن نداشته باشد مجرم شناخته نمی شود. ولی اگر بداند که مالی که خریداری می کند متعلق به دیگری است، شریک جرم مال غیر محسوب می شود.

وکیل فروش مال غیر در شیراز بیان می کند برای اینکه جرم فروش مال غیر محقق شود شرایط زیر لازم است:

  1. "علم و آگاهی" مجرم به این که مال مورد معامله متعلق به خودش نیست.
  2. "قصد و سوءنیت" مجرم یعنی داشتن انگیزه کسب منفعت از فروش مال غیر
  3. "قابلیت انتقال مال" یعنی مال ارزش شرعی داشته باشد. مثلا فروش شراب غیر در این جرم نمی گنجد.

 

بهترین وکیل فروش مال غیر در شیراز

از جمله مواردی که در جرم فروش مال غیر پیش می آید می توان به خودرو، ملک، زمین و ... اشاره کرد که قانون برای آن مجازات نیز تعیین کرده و بهترین وکیل مال غیر در شیراز باید توانایی پس گرفتن مال از دست رفته موکل خود را داشته باشد. مجازات جرم فروش مال غیر 6 ماه تا 3 سال و نیم حبس برای مبالغ کمتر از یک میلیارد ریال و برای مبالغ بیشتر از یک میلیارد ریال شامل 1 تا 3 سال حبس، پرداخت جزای نقدی برابر ارزش مال و بازگرداندن مال به صاحب آن می باشد. همچنین مبالغ کمتر از یک میلیارد ریال جزو جرایم قابل گذشت و بیشتر از آن جزو جرایم غیر قابل گذشت است. برای اطلاعات بیشتر در این باره با وکیل فروش مال غیر در شیراز تماس بگیرید.

 

 

 

شماره وکیل فروش مال غیر در شیراز , وکیل متخصص فروش مال غیر در شیراز , وکیل امور فروش مال غیر در شیرازوکیل دعاوی فروش مال غیر در شیراز , وکلای فروش مال غیر در شیراز , لیست وکلای فروش مال غیر در شیراز , لیست وکیل های فروش مال غیر در شیراز , وکیل انتقال مال غیر در شیراز , بهترین وکلای فروش مال غیر در شیراز , وکیل های فروش مال غیر در شیراز , بهترین وکیل های فروش مال غیر در شیراز , وکیل فروش مال غیر باتجربه در شیراز , وکیل فروش مال غیر خوب در شیراز , وکیل فروش مال غیر مجرب در شیراز , وکیل فروش مال غیر حرفه ای در شیراز , آدرس وکیل فروش مال غیر در شیراز , وکیل برای فروش مال غیر در شیراز , وکیل جهت فروش مال غیر در شیراز , وکیل فروش مال غیر ارزان در شیراز , وکیل فروش مال غیر رایگان در شیراز , وکیل فروش مال غیر آنلاین در شیراز