وکیل شرب خمر در شیراز

وکیل شرب خمر در شیراز

 

شرب خمر به معنای مصرف مشروب می باشد و وکیل شرب خمر در شیراز وظیفه دارد تا موکل خود را در صورت عدم مصرف مشروب از این جرم تبرئه کند. البته منظور از شرب خمر، مصرف مشروبی است که موجب مستی شود و فرد مصرف کننده کنترل رفتاری خود را از دست بدهد. در قانون برای شرب خمر مجازات در نظر گرفته شده که عبارت از 80 ضربه شلاق است. نحوه اثبات جرم شرب خمر این گونه است که اگر فرد دو بار به مصرف مشروب اقرار کند، ارتکاب به جرم شرب خمر توسط وی اثبات شده و مورد مجازات قرار می گیرد. اما در صورت مرتکب شدن به جرم شرب خمر، می توانید از وکیل شرب خمر در شیراز مشورت  و راهنمایی بگیرید تا بتوانید از خود دفاع کرده و در مجازات خود تخفیف بگیرید. لیست وکلای شرب خمر در شیراز را می توانید در ذیل مشاهده نمایید.


مقالات حقوقی وکیل شرب خمر در شیراز

وکیل شرب خمر شیراز

از توصیه های وکیل شرب خمر در شیراز این است که چنانچه نسبت به اینکه آیا آنچه مصرف کرده اید، مشروبات الکلی بوده است یا خیر، شک دارید؛ به هیچ عنوان به شرب خمر اقرار نکنید. چنانچه از مصرف مشروبات الکلی اطمینان دارید می توانید چه قبل از اقرار و چه بعد از اقرار به شرب خمر، توبه نمایید که این امر ممکن است موجب عفو شما توسط مقام رهبری گردد. و در صورتی که اطمینان کامل دارید که مشروبات الکلی مصرف نکرده اید، می توانید درخواست بررسی دوباره توسط پزشکی قانونی را بدهید. و مهم تر از همه اینکه قبل از هر اقدامی حتما با وکیل شرب خمر در شیراز مشاوره حقوقی داشته باشید.

 

وکیل برای شرب خمر در شیراز

طبق گفته وکیل شرب خمر در شیراز روش هایی که از طریق آن به جرم شرب خمر پی می برند عبارتست از :

  • گزارش مصرف شرب خمر توسط دیگران
  • گزارش پزشکی قانونی
  • استفاده از دستگاه های تست الکل سنج
  • استفاده از تست های تعادلی و حرکتی

پس از اثبات جرم و اقرار مجرم به شرب خمر، مجازات برای وی به اجرا درمی آید. قبلا اشاره کردیم که مجازات شرب خمر هشتاد ضربه شلاق است،  اما در صورتی که اقدام به مصرف شرب خمر به صورت علنی و در معابر عمومی باشد، علاوه بر آن به دو تا شش ماه حبس نیز محکوم خواهد شد. همچنین مجازات شرب خمر برای کسی که آن بسازد، بخرد، بفروشد و یا نگهداری و حمل نماید؛ 74 ضربه شلاق، شش ماه تا یک سال حبس و پرداخت جزای نقدی معادل 5 برابر ارزش کالا می باشد.

 

 

 

وکیل متخصص شرب خمر در شیراز , بهترین وکیل شرب خمر در شیراز , وکلای شرب خمر در شیراز , لیست وکلای شرب خمر در شیراز , وکیل شرب خمر خوب در شیراز , وکیل خوب شرب خمر در شیراز , وکیل مصرف مشروب در شیراز , وکیل امور شرب خمر در شیراز , وکیل دعاوی شرب خمر در شیراز , بهترین وکلای شرب خمر در شیراز , وکیل های شرب خمر در شیراز , لیست وکیل های شرب خمر در شیراز , بهترین وکیل های شرب خمر در شیراز , شماره وکیل شرب خمر در شیراز ، آدرس وکیل شرب خمر در شیراز , وکیل برای شرب خمر در شیراز , وکیل شرب خمر حرفه ای در شیراز , وکیل شرب خمر خوب در شیراز , وکیل شرب خمر با تجربه در شیراز , وکیل شرب خمر مجرب در شیراز , وکیل تخصصی شرب خمر در شیراز , وکیل شرب خمر ارزان در شیراز , وکیل شرب خمر رایگان در شیراز , وکیل شرب خمر آنلاین در شیراز