وکیل خیانت در امانت در شیراز

وکیل خیانت در امانت در شیراز

 

 

بدون شک همه ی ما بار ها واژه ی خیانت را شنیده ایم و با آن آشنا هستیم. خیانت در لغت به معنای پیمان شکنی و نغض عهد می باشد. امانت نیز به معنی بسته، سپرده و ودیعه می باشد. خیانت و امانت دو نقطه ی مقابل هم هستند. منظور از آن این است که فردی در نگهداری از مالی که به او سپرده شده است کوتاهی کند. این کوتاهی می تواند به صورت از بین بردن مال، معیوب کردن آن و یا استفاده از آن بدون اجازه ی صاحب مال باشد. خیانت در امانت در قوانین ایران جرم بوده و شما می توانید آن در مراجع قضایی پیگیری کنید. به این منظور می توانید از وکیل خیانت در امانت در شیراز که اسامی آن ها را در زیر از وبسایت وکیل شیراز می بینید کمک بگیرید.

 

 


مقالات حقوقی وکیل خیانت در امانت در شیراز

بهترین وکیل خیانت در امانت در شیراز

جرم خیانت در امانت سه رکن اساسی دارد که عبارتند از: رکن مالی، رکن معنوی و رکن قانونی. رکن مادی به معنای استعمال، اتلاف، مفقود کردن یا اعمال تصاحب مال است. منظور از رکن معنوی این است که سوء نیت عام و خاص وجود داشته باشد. در رکن قانونی نیز منظور این است که جرم باید مطابق با مصادیق قانون مجازات اسلامی صورت گرفته باشد. بهترین وکیل خیانت در امانت باید این موارد را در پرونده ها بررسی نماید. بهتر است از وکیلی مشاوره بگیرید که تجربه ی بالا و همچنین چندین پرونده ی موفق در این زمینه داشته باشد.

 

وکیل برای خیانت در امانت وکیل در شیراز

همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم این جرم سه رکن دارد که یکی از آن ها رکن مادی است. رکن مادی آن به صورت های زیر ممکن است اتفاق بیفتد:

  • استعمال: یعنی مجرم مال به امانت گذاشته را برای خود استفاده کند.
  • اتلاف: به این معنی که مجرم مال امانی را به هر روشی از بین ببرد.
  • تصاحب: منظور از آن این است که فرد مال را تصاحب کند.
  • مفقود کردن: فرد مال به امانت گذاشته را از بین ببرد تا مالک به آن دسترسی نداشته باشد.

 

وکیل مجازات خیانت در امانت شیراز

حالا که با این جرم آشنا شدید، لازم است نحوه ی مجازات آن را نیز بیان کنیم. خیانت در امانت یک جرم عمومی است و در صورتی که شاکی رضایت دهد، مجرم باید مجازات عمومی شود. مجازات آن بسته به نوع جرم متفاوت است اما معمولا 6 ماه تا 3 سال حبس به دنبال دارد. علاوه بر این باید خسارت مالی نیز جبران شود.

 

 

خیانت در امانت وکیل دادگستری شیراز , خیانت در امانت وکیل بلاعزل شیراز , خیانت در امانت وکیل مدنی شیراز , وکیل اثبات خیانت در امانت شیراز , وکیل برای خیانت در امانت در شیراز , وکیل آنلاین خیانت در امانت در شیراز , هزینه وکیل برای خیانت در امانت در شیراز , وکیل امور خیانت در امانت در شیراز , وکیل خیانت در امانت شیراز , وکیل دعاوی خیانت در امانت در شیراز , وکیل خیانت در امانت خوب در شیراز , وکیل خیانت در امانت با تجربه در شیراز , وکیل خیانت در امانت مجرب در شیراز , وکیل خیانت در امانت حرفه ای در شیراز , وکیل متخصص خیانت در امانت در شیراز , وکیل های خیانت در امانت در شیراز , لیست وکیل های خیانت در امانت در شیرازبهترین وکیل های خیانت در امانت در شیراز , وکلای خیانت در امانت در شیراز , بهترین وکلای خیانت در امانت در شیراز , لیست وکلای خیانت در امانت در شیراز , شماره وکیل خیانت در امانت در شیراز , آدرس وکیل خیانت در امانت در شیراز , وکیل خیانت در امانت ارزان در شیراز , وکیل خیانت در امانت رایگان در شیراز , وکیل خیانت در امانت آنلاین در شیراز