وکیل حضانت در شیراز

وکیل حضانت در شیراز

 

یکی از مسائلی که در هنگام طلاق زن و شوهر پیش می آید، موضوع حضانت فرزند است که بسیاری از زن و شوهر ها نیز بر سر این مسئله به توافق نمی رسند و از این رو به وکیل حضانت در شیراز مراجعه می کنند. قانون حضانت فرزند به این صورت است که حضانت فرزند تا سن 7 سالگی بر عهده مادر می باشد و پس از 7 سالگی پدر نیز می تواند تقاضای حضانت فرزند خود را داشته باشد. اگر در خانواده ای بر سر حضانت فرزند مشکلاتی پیش بیاید، تشخیص این که کدام یک از والدین صلاحیت نگهداری از فرزند را خواهد داشت بر عهده ی دادگاه می باشد. به این منظور می توانید از راهنمایی و مشورت وکیل حضانت در شیراز که در لیست زیر اسامی آن ها آمده است، برخوردار شوید.


مقالات حقوقی وکیل حضانت در شیراز

وکیل حضانت شیراز

حضانت در لغت به معنای نگهداری، تربیت و تهیه خوراک، پوشاک و ... است. بنا بر گفته وکیل حضانت در شیراز فرزندان می توانند پس از رسیدن به سن بلوغ شرعی که در دختران 9 سال تمام و در پسران 15 سال تمام می باشد، می توانند خودشان در مورد زندگی شان تصمیم بگیرند و تعیین کنند که می خواهند کنار چه کسی زندگی کنند که این فرد نیازی نیست لزوما مادر یا پدر آن ها بوده و حتی می تواند یک شخص ثالث باشد. در هر کدام از حالت های نام برده شده از حضانت فرزند، وظیفه تامین نفقه کودک به عهده پدر می باشد و مادر یا هر کس دیگری که از فرزند نگهداری می کند می تواند نفقه را از پدر کودک بگیرد و پدر نیز موظف به پرداخت نفقه کودک خود می باشد. در این مورد خاص یعنی عدم پرداخت نفقه کودک توسط پدر نیز می توانید از وکیل حضانت در شیراز مشاوره دریافت نمایید.

 

بهترین وکیل حضانت در شیراز

حضانت فرزند در قانون ایران، قوانین و مقررات زیادی دارد و بهترنین وکیل حضانت در شیراز باید از تمام این قوانین اطلاع داشته باشد تا بتواند به نحو احسن رای دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد. برای نمونه مواردی وجود دارد که مانع از حضانت فرزند می شود و آن داشتن جنون یا بیماری خاص چه در مادر و چه در پدر است. در مواردی که مادر ازدواج می کند، حضانت فرزند بر عهده پدر است و در صورتی که پدر در قید حیات نباشد حضانت فرزند به مادر می رسد. چنانچه مادر با بخشش مهریه حضانت فرزند را طلب کرده باشد و سپس ازدواج کند، حضانت از مادر سلب شده و به پدر برگردانده می شود. بسیاری موارد دیگر نیز در رابطه با حضانت در شیراز وجود دارد که از حوصله ی این مطلب خارج است و بهترین کار تماس با وکیل حضانت در شیراز می باشد.

 

 

 

وکیل حضانت فرزند در شیراز , وکیل ضانت بچه در شیراز , وکیل حضانت طفل در شیراز , وکیل برای حضانت فرزند در شیراز , وکیل سلب حضانت در شیراز , شماره وکیل حضانت در شیراز , وکیل دعاوی حضانت در شیراز , وکیل امور حضانت در شیراز , وکیل متخصص حضانت در شیراز , لیست وکیل های حضانت در شیراز , لیست وکلای حضانت در شیراز , وکلای حضانت در شیراز , وکیل برای گرفتن حضانت فرزند در شیراز , وکیل های حضانت در شیراز , بهترین وکلای حضانت در شیراز , بهترین وکیل های حضانت در شیراز , آدرس وکیل حضانت در شیراز , شماره وکیل حضانت در شیراز , وکیل حضانت خوب در شیراز , وکیل حضانت حرفه ای در شیراز , وکیل حضانت مجرب در شیراز , وکیل حضانت باتجربه در شیراز , وکیل حضانت ارزان در شیراز , وکیل حضانت رایگان در شیراز , وکیل حضانت آنلاین در شیراز