وکیل جعل اسناد در شیراز

وکیل جعل اسناد در شیراز

 

وکیل جعل اسناد در شیراز در اموری از جمله روش های جعل اسناد، انواع جرم جعل اسناد، روش های اثبات جرم جعل اسناد، بررسی و تشخیص اسناد جعلی، جعل معنوی در اسناد رسمی و ... تخصص دارد. جعل در لغت به معنای تقلب، ساختن و ایجاد کردن است و منظور از جعل اسناد ساختن یا نوشتن سند غیر واقعی می باشد. انواع جعل اسناد را می توان جعل مدرک تحصیلی، جعل سند ازدواج، جعل احکام، جعل مهر یا امضا، جعل دستخط، جعل اسکناس، جعل تمبر، صدور گواهی غیرواقعی، شرکت در آزمون به جای دیگری و بسیاری موارد دیگر نام برد. برای برخورداری از مشاوره وکیل جعل اسناد در شیراز، وکیل مورد نظر خود را از لیست وکلای جعل اسناد در شیراز در زیر انتخاب نموده و با وی تماس بگیرید.


مقالات حقوقی وکیل جعل اسناد در شیراز

وکیل جعل اسناد شیراز

جرم جعل اسناد نیز مانند هر جرم دیگری مجازات دارد و مجازات آن 3 تا 15 سال زندان می باشد. اما می توانید با مشورت با وکیل جعل اسناد در شیراز در مجازات خود تخفیف بگیرید. وکبل جعل اسناد در شیراز برای پیگیری و رسیدگی به جرم جعل اسناد در شیراز باید به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه نماید.

یکی از نکات مهم در جعل اسناد این است که جعل اسناد به تنهایی جرم محسوب می شود و حتی اگر از سند جعل شده استفاده ای نشود و ییا ضرری به کسی وارد نکند نیز مجازات در پی خواهد داشت. در صورتی که از سند جعل شده استفاده نیز گردد، مجازات دیگری تحت عنوان استفاده از سند جعلی به دنبال دارد.

 

وکیل برای جعل اسناد در شیراز

دعاوی جعل اسناد نوعی دعاوی کیفری محسوب شده و بنابراین جهت اخذ وکیل برای جعل اسناد در شیراز می توان از وکیل کیفری بهره مند شد. پس از اخذ وکیل جعل اسناد در شیراز، در صورتی که دادگاه حکمی مبنی بر جعلی بودن سند صادر کند، سند مزبور اعتبار خود را از دست داده و هر گونه دعاوی کیفری پس از آن بر سر این سند نیز اعتباری نخواهد داشت. یکی از نکات مهم در جعل اسناد این است که جعل امضا، سند و یا دست خطی که صاحب امتیاز آن از این امر اطلاع و رضایت داشته باشد، جرم محسوب نخواهد شد. شما عزیزان چه از سند جعلی استفاده کرده اید و چه سندی را جعل نموده اید، می توانید با وکیل جعل اسناد در شیراز مشورت کنید تا به نحو احسن به رسیدگی پرونده شما بپردازد.

 

 

 

بهترین وکیل جعل اسناد در شیراز , وکیل دعاوی جعل اسناد در شیراز , وکیل امور جعل اسناد در شیراز , وکیل جعل اسناد خوب در شیراز , وکیل خوب برای جعل اسناد در شیراز , وکیل خوب جعل اسناد در شیراز , وکلای جعل اسناد در شیراز , لیست وکلای جعل اسناد در شیراز , وکیل متخصص جعل اسناد در شیراز , وکیل جعل در شیراز , وکیل جعل اسناد مجرب در شیراز , وکیل جعل اسناد حرفه ای در شیراز ، بهترین وکلای جعل اسناد در شیراز ، وکیل جعل اسناد خوب در شیراز ، وکیل جعل اسناد حرفه ای در شیراز , وکیل جعل اسناد باتجربه در شیراز , وکیل جعل اسناد مجرب در شیراز , شماره وکیل جعل اسناد در شیراز , آدرس وکیل جعل اسناد در شیراز , وکیل های جعل اسناد در شیراز , بهترین وکیل های جعل اسناد در شیراز , لیست وگکیل های جعل اسناد در شیراز , وکیل جعل اسناد ارزان در شیراز , وکیل جعل اسناد آنلاین در شیراز , وکیل جعل اسناد رایگان در شیراز