وکیل جرایم اقتصادی در شیراز

وکیل جرایم اقتصادی در شیراز

 

جرایم اقتصادی چیست؟ جرایم اقتصادی به اعمالی گفته می شود که انجام آن مخل نظام اقتصادی است. ارتشا، اختلاس، قاچاق ارز و کالا، فرار مالیاتی و پولشویی نمونه هایی از جرایم اقتصادی هستند. وقوع جرایم اقتصادی می تواند ضربه بسیار سنگینی را به هر نظامی وارد کند و مانع پیشرفت کشور گردد. از طرف دیگر اثبات جرایم اقتصادی کمی پیچیده و مشکل است و به همین دلیل نیاز به یک وکیل جرایم اقتصادی در شیراز که در کارش حرفه ای و خبره باشد، بسیار اهمیت پیدا می کند. شما می توانید از لیست زیر که اسامی وکلای جرایم اقتصادی در شیراز هستند، وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید.


مقالات حقوقی وکیل جرایم اقتصادی در شیراز

وکیل جرایم اقتصادی شیراز

در قانون ایران قوانین و مجازات های مختلف و سنگینی برای جرایم اقتصادی در نظر گرفته شده است و حتی این مسئله به اندازه ای اهمیت دارد که دادگاه ویژه جرایم اقتصادی برای بررسی این گونه جرایم وجود دارد. چرا که جرایم اقتصادی علاوه بر اختلال در نظام اقتصادی، بر وضعیت معیشت مردم و ایجاد فاصله طبقاتی نیز تاثیر می گذارد. در واقع می توان گفت آسیب به نظام اقتصادی، آسیب به مردم و خانواده است. برای جلوگیری از وقوع هر گونه جرایم اقتصادی باید با این امور به صورت جدی برخورد کرد و آن را به وکیل جرایم اقتصادی در شیراز و تجربه وی سپرد.

 

بهترین وکیل جرایم اقتصادی در شیراز

همانطور که گفتیم جرایم اقتصادی قوانین و مجازات های مختلفی دارد و بهترین وکیل جرایم اقتصادی در شیراز وکیلی است که با تمام این موارد آشنا بوده و از پرونده های موفق در این زمینه برخوردار باشد. به عنوان مثال از مهم ترین جرایم اقتصادی می تواند به اختلاس یعنی برداشتن از اموال دولتی یا غیر اشاره کرد که مجازات مربوط به خود را دارد. مجازات اختلاس در صورتی که کمتر از پنجاه هزا ریال باشد، شش ماه تا سه سال حبس، شش ماه تا سه سال انفصال از خدمات دولتی و جزای نقدی معادل دو برابر آن است و در صورتی که بیش از پنجاه هزار ریال باشد، دو تا ده سال حبس، انفصال دائم از خدمات دولتی و جزای نقدی به میزان دو برابر مبلغ یا مال اختلاس شده می باشد. لازم به ذکر است که جزای نقدی، به جز برگرداندن اصل مبلغ یا مال اختلاس شده است.

 

 

 

وکیل برای جرایم اقتصادی در شیراز ، وکیل متخصص جرایم اقتصادی در شیراز ، وکیل جرایم اقتصادی خوب در شیراز ، وکیل جرایم اقتصادی با تجربه در شیراز ، وکیل جرایم اقتصادی حرفه ای در شیراز ، وکیل جرایم اقتصادی مجرب در شیراز ، شماره وکیل جرایم اقتصادی در شیراز ، آدرس وکیل جرایم اقتصادی در شیراز ، وکیل های جرایم اقتصادی در شیراز ، لیست وکیل های جرایم اقتصادی در شیراز ، بهترین وکیل های جرایم اقتصادی در شیراز ، وکلای جرایم اقتصادی در شیراز ، لیست وکلای جرایم اقتصادی در شیراز ، بهترین وکلای جرایم اقتصادی در شیراز ، وکیل امور جرایم اقتصادی در شیراز ، وکیل دعاوی جرایم اقتصادی در شیراز , وکیل جرایم اقتصادی ارزان در شیراز , وکیل جرایم اقتصادی رایگان در شیراز , وکیل جرایم اقتصادی آنلاین در شیراز