وکیل توهین در شیراز

وکیل توهین در شیراز

 

شاید فکر کنید توهین جزو جرم ها محسوب نمی شود، اما باید گفت که توهین یا اهانت نیز جرم بوده و یکی از جرایم ضایع کردن حیثیت معنوی افراد است. حتی بسیاری از افرادی که مورد این جرم یعنی مورد توهین و اهانت قرار می گیرند، برای رسیدگی به آن از وکیل توهین در شیراز درخواست مشاوره می کنند. جرم توهین فقط با زبان و گفتار واقع نمی شود بلکه می تواند به صورت کردار، نوشتار و حتی توسط اشاره دست یا چشم و ... باشد. به عنوان مثال فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک، هل دادن تحقیر آمیز دیگران، انداختن آب دهان روی دیگران و بسیاری موارد تحقیر آمیز دیگر در زمره جرایم توهین قرار می گیرند. اگر به دلیل اینکه مورد توهین و اهانت قرار گرفته اید، به دنبال مشورت با وکیل توهین در شیراز هستید، در زیر می توانید لیست بهترین وکلای توهین در شیراز را مشاهده نمایید.


مقالات حقوقی وکیل توهین در شیراز

وکیل توهین شیراز

برای تنظیم شکایت از فردی که به شما توهین کرده بایستی به دادسرای محل وقوع جرم و یا دفاتر خدمات قضایی مراجعه نمایید. از جمله شواهدی که به وکیل توهین در شیراز کمک می کند تا مورد اهانت قرار گرفته شدن شما را ثابت کند، صداهای ضبط شده، دست خط ها و چت ها می باشند. شاید جالب باشد که بدانید حتی توهین کردن وکیل به موکل خود و بالعکس یعنی توهین کردن موکل به وکیل نیز جرم محسوب می شود.

نکته قابل توجه در جرم توهین است که این توهین زمانی جرم محسوب می شود که نتوان صحت آن را ثابت کرد. به عنوان مثال وقتی به فردی گفته می شود "دزد" و جرم دزدی وی ثابت می شود، پس فرد واقعا دزد بوده و مورد توهین قرار نگرفته است.

 

بهترین وکیل توهین در شیراز

توصیه وکیل توهین در شیراز به شما این است که چنانچه مورد اهانت قرار گرفتید، حتما آن را تحت پیگرد قانونی قرار دهید؛ چرا که بی توجهی به این امر موجب رواج پیدا کردن این گونه جرایم خواهد شد. بهترین وکیل توهین در شیراز باید به تمام جوانب این جرم واقف باشد و بتواند به درستی مورد اهانت قرار گرفتن موکل خویش را اثبات نماید. طبق گفته وکیل توهین در شیراز، در این جرم باید شرایطی وجود داشته باشد که بتوان آن را به عنوان جرم توهین در نظر گرفت و آن اول به کار بردن لفظی که به حیثیت دیگری لطمه وارد کند، دوم توهین آمیز بودن لفظ با توجه به شخصیت دیگری و سوم وجود داشتن قصد توهین در لفظ به کار برده شده می باشد.

 

 

 

وکیل توهین و افترا در شیراز , وکیل توهین و فحاشی در شیراز , وکیل دعاوی توهین در شیراز , وکیل متخصص توهین در شیراز , وکیل برای توهین در شیراز , وکیل توهین خوب در شیراز , وکیل های توهین در شیراز , وکلای توهین در شیرازلیست وکلای توهین در شیراز , بهترین وکلای توهین در شیراز , بهترین وکیل های توهین در شیراز , لیست وکیل های توهین در شیراز , وکیل توهین حرفه ای در شیراز , وکیل توهین مجرب در شیراز , وکیل توهین باتجربه در شیراز , وکیل برای توهین در شیراز , آدرس وکیل توهین در شیراز , شماره وکیل توهین در شیراز , وکیل توهین و تهدید در شیراز , وکیل توهین ارزان در شیراز , وکیل توهین رایگان در شیراز , وکیل توهین آنلاین در شیراز