وکیل تهدید در شیراز

وکیل تهدید در شیراز

 

شاید فکر کنید تهدید همان توهین است که باید گفت این دو مورد شباهت ها و تفاوت هایی با یکدیگر دارند و بنابراین نمی توان آن ها را یکی دانست. این روزها جرم تهدید و مراجعه به وکیل تهدید در شیراز بسیار زیاد شده است. تهدید به معنای ایجاد ترس و وحشت در دیگران توسط گفتار، نوشتار و یا کردار می باشد. از جمله موارد این جرم می توان به تهدید به قتل و تهدید به ضررهای مادی و معنوی اشاره کرد. برای اینکه جرم تهدید واقع شود باید دو شز مهم وجود داشته باشد؛ اول تهدید کننده توانایی انجام عمل مورد تهدید را داشته باشد و دوم با توجه به وضعیت تهدید شونده احتمال وقوع عمل مورد تهدید وجود داشته باشد. وبسایت وکیل شیراز در زیر به معرفی بهترین وکلای تهدید در شیراز پرداخته است.


مقالات حقوقی وکیل تهدید در شیراز

وکیل تهدید شیراز

تهدید از جمله جرایم کیفری است و وکیل تهدید در شیراز بیان می کند که این جرم دارای دو نوع مجازات می باشد. در صورتی که شخصی طرف مقابل را به قتل یا ضررهای مادی و معنوی دیگر تهدید کند به دو ماه تا دو سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم می شود. چنانچه مجرم فرد را به اخذ نوشته یا سند تهدید کند به 3 ماه تا 2 سال زندان و 74 ضربه شلاق مجازات خواهد شد. البته مجازات تهدید نوع اول بسته به این که تهدید توسط چه چیزی صورت گرفته باشد نیز متفاوت است، مثلا تهدید لفظی مجازات کمتری نسبت به تهدید به وسیله چاقو، اسلحه  و ... دارد و مجازات تهدید توسط این ابزارها 6 ماه تا 2 سال زندان و 74 ضربه شلاق می باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مجازات جرم تهدید با وکیل تهدید در شیراز در تماس باشید.

 

 

وکیل برای تهدید در شیراز

جرم تهدید از جمله جرایمی است که پیچیدگی های خاصی دارد و به همین دلیل نیز باید برای اینکه تشخیص داده شود که آیا موضوع مورد نظر تهدید محسوب می شود یا خیر با وکیل تهدید در شیراز مشورت کنید. به عنوان مثال تهدید باید در رابطه با موضوع مشخص و معینی باشد و به کار بردن الفاظی مانند "به حسابت می رسم" یا "از تو شکایت می کنم" را نمی توان به عنوان جرم تهدید در نظر گرفت. طبق گفته وکیل تهدید در شیراز شاکی در پرونده های تهدید باید دلایل بسیار محکم و قابل استنادی برای اثبات جرم داشته باشد. از این روست که پیشنهاد می کنیم که حتما از مشورت با وکیل تهدید در شیراز برخوردار شوید.

 

 

 

وکیل جهت تهدید در شیراز , وکیل متخصص تهدید در شیراز , وکیل دعاوی تهدید در شیراز , شماره وکیل تهدید در شیراز , بهترین وکیل تهدید در شیراز , وکیل تهدید خوب در شیراز , وکیل های تهدید در شیراز , لیست وکیل های تهدید در شیراز , وکلای تهدید در شیراز , لیست وکلای تهدید در شیراز , آدرس وکیل تهدید در شیراز , بهترین وکیل های تهدید در شیراز , بهترین وکلای تهدید در شیراز , وکیل تهدید باتجربه در شیراز , وکیل تهدید مجرب در شیراز , وکیل تهدید حرفه ای در شیرازوکیل برای تهدید در شیراز , وکیل کیفری تهدید در شیراز , وکیل تهدید ارزان در شیراز , وکیل تهدید رایگان در شیراز , وکیل تهدید آنلاین در شیراز