وکیل بیمه در شیراز

وکیل بیمه در شیراز

 

وکیل بیمه کسی است که نسبت به تمام قوانین بیمه آگاهی کامل دارد. وکیل بیمکه متخصص نسبت به تمامی قوانین و اصطلاحات رایج، اشراف داشته و اغلب دارای تجارب کاری کافی در این زمینه است. وکیل بیمه در شیراز می تواند برای پرونده های مخصوص بیمه تامین اجتماعی فعالیت کند. همچنین در سایر زمینه های مرتبط با بیمه از جمله بیمه خودرو و بیمه شخص ثالث نیز به فعالیت بپردازد. در این مطلب از وبسایت تخصصی وکیل شیراز، به توضیح این موضوع می پردازیم.


مقالات حقوقی وکیل بیمه در شیراز

تعریف بیمه و خصوصیات آن

عقدی است که در آن شخص بیمه گر در مقابل دریافت مبلغ معینی از وجه نقد تضمین می نماید که در صورت وقوع حادثه و بروز خسارت به شخص مقابل قرارداد مبلغی را پرداخت کند. عقد به این معنی است که دو نفر طبق آن نسبت انجام مواردی خاص متعهد می شوند.

انواع بیمه

بیمه اشخاص

بیمه اموال

بیمه مسئولیت

 

بهترین وکیل بیمه در شیراز

همانطور که گفته شد، بیمه انواع متفاوتی دارد. به طبع بهترین وکیل بیمه در شیراز بایستی دارای مهارت و تجربه در زمینه هایی از جمله: بیمه آتش سوزی، بیمه درمان، بیمه حوادث، بیمه ناشی از مسئولیت مدنی، بیمه خسارت و..... باشد. وکیل بیمه در شیراز، از آگاهی کامل راجع به مسائل حقوقی دعاوی بیمه برخوردار است.

 

وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز

یکی از موضوعاتی که امروزه کارگر و کارفرما را درگیر کرده است، بیمه تامین اجتماعی و قوانین پیچیده مرتبط با آن است. وکیل بیمه تامین اجتماعی در شیراز، راجع به موضوعاتی نظیر بیمه خدمات درمانی و بیمه بیکاری اشراف کامل دارد. در اینجا به توضیح این دو بیمه ذکرشده می پردازیم:

بیمه خدمات درمانی: کلیه کارمندان استخدامی نهاد های دولتی و بازنشستگان می توانند والدین و فرزندانشان را به همراه خود و همسر تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار دهند.

بیمه بیکاری: کسانی مشمول بیمه بیکاری می شوند که بدون میل و اراده خوداز کار بیکار شده اند.

 

وکیل بیمه و قانون کار در شیراز

بیمه کارگران و کارفرمایان با توجه به زمینه شغلی فعالیت شخص متفاوت است.

تمامی کسانی که مشغول  کار کشاورزی اند و حداقل بتوانند شش ماه حق بیمه پرداخت کنند و تحت پوشش ضابطه تامین همگانی باشند، توان استفاده از ویژگی بیمه بیکاری دارند.

کمترین مدت زمان گرفتن بیمه بیکاری ۶ ماه و  حداکثر آن ۵۰ ماه می باشد.

لازم است بدانید که ترک کار کنندگان شامل بیمه بیکاری نمی گردند و بیمه بیکاری تنها به کسانی تعلق می گیرد که به صورت غیر ارادی همچون اخراج یا آسیب در حین کار بیکار شده باشند .

کارگران اخراجی حداکثر تا یکماه فرصت دارند به شورا حل اختلاف وزارت کار مراجعه و برای مقرری بیمه بیکاری درخواست دهند. درصورت بروز بیماری  تا سه ماه امکان مراجعه جهت درخواست مقرری بیمه وجود دارد .

وکیل متخصص بیمه در شیراز ، وکیل برای بیمه در شیراز ، وکیل جهت بیمه در شیراز ، وکیل بیمه خوب در شیراز ، وکیل بیمه اداره کار باتجربه در شیراز ، وکیل بیمه بیکاری در شیراز ، وکیل بیمه مجرب در شیراز ، شماره وکیل بیمه در شیراز ، آدرس وکیل بیمه در شیراز ، وکیل های بیمه در شیراز ، لیست وکیل های بیمه در شیراز ، بهترین وکیل های بیمه در شیراز ، وکلای بیمه در شیراز ، لیست وکلای بیمه در شیراز ، بهترین وکلای بیمه در شیراز ، وکیل بیمه تصادفات در شیراز ، وکیل بیمه خدمات درمانی در شیراز , وکیل بیمه ارزان در شیراز , وکیل بیمه رایگان در شیراز , وکیل بیمه آنلاین در شیراز