وکیل انحصار وراثت در شیراز

وکیل انحصار وراثت در شیراز

 

انحصار وراثت به معنی تعیین تکلیف میراث هر فرد پس از فوتش و در واقع تعیین وراث قانونی وی می باشد. این امر یعنی انحصار وراثت در دادگاه عمومی و توسط مراجع قانونی بررسی می شود و رای صادر شده در قالب "گواهی انحصار وراثت" به وراث تقدیم می گردد. اما اگر فکر می کنید این امر یعنی تقسیم ارث و انحصار وراثت ناعادلانه انجام شده، می توانید با وکیل انحصار وراثت در شیراز که در این بخش از وبسایت وکیل شیراز معرفی شده اند، مشورت نمایید تا بتوانید حق ضایع شده خود را برگردانید. در لیست زیر اسامی بهترین وکلای انحصار وراثت آورده شده که با انتخاب وکیل مورد نظر خود می توانید اطلاعات تماس وی را مشاهده کنید.


مقالات حقوقی وکیل انحصار وراثت در شیراز

وکیل انحصار وراثت شیراز

از جمله قوانین انحصار وراثت طبق گفته وکیل انحصار وراثت در شیراز این است که وراث باید بعد از فوت متوفی لیست تمام اموال منقول و غیر منقول فوت شده را به اداره دارایی محل سکونت متوفی ارائه نموده و رسید آن را دریافت کنند تا به همراه تقاضانامه گواهی انحصار وراثت به دادگاه جهت صدور رای تسلیم نمایند. همچنین در فرم مخصوص دادگستری باید نام تمام وراث نوشته شده و 2 نفر که متوفی و وراث آن را می شناسند باید ذیل آن را امضا نمایند. از جمله مدارک مورد نیاز برای صدور گواهی انحصار وراثت اصل و کپی شناسنامه تمام وراث و دادخواست صدور گواهی انحصار وراثت می باشد.

 

بهترین وکیل انحصار وراثت در شیراز

شما می توانید با سپردن امور انحصار وراثت خود به وکیل انحصار وراثت در شیراز، در بسیاری از موارد از جمله زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. مراحل انحصار وراثت توسط وکیل انحصار وراثت در شیراز به صورت زیر می باشد:

  1. اخذ فرم مخصوص دادگستری مبنی بر انحصار وراثت
  2. مشخص کردن تمامی وراث
  3. تعیین اموال منقول و غیر منقول متوفی
  4. پرداخت مالیات بر ارث متوفی
  5. مراجعه به شورای حل اختلاف
  6. ارسال آگهی به روزنامه رسمی توسط شورای حل اختلاف
  7. بررسی اعتراضات توسط دادگاه
  8. تقسیم ارث

 

 

 

وکیل متخصص انحصار وراثت در شیراز ، وکیل برای انحصار وراثت در شیراز ، وکیل جهت انحصار وراثت در شیراز ، وکیل انحصار وراثت خوب در شیراز ، وکیل انحصار وراثت با تجربه در شیراز ، وکیل انحصار وراثت حرفه ای در شیراز ، وکیل انحصار وراثت مجرب در شیراز ، شماره وکیل انحصار وراثت در شیراز ، آدرس وکیل انحصار وراثت در شیراز ، وکیل های انحصار وراثت در شیراز ، لیست وکیل های انحصار وراثت در شیراز ، بهترین وکیل های انحصار وراثت در شیراز ، وکلای انحصار وراثت در شیراز ، لیست وکلای انحصار وراثت در شیراز ، بهترین وکلای انحصار وراثت در شیراز ، وکیل امور انحصار وراثت در شیراز ، وکیل دعاوی انحصار وراثت در شیراز , وکیل انحصار وراثت ارزان در شیراز , وکیل انحصار وراثت رایگان در شیراز , وکیل انحصار وراثت آنلاین در شیراز