وکیل اسیدپاشی در شیراز

وکیل اسیدپاشی در شیراز

 

متاسفانه اخیرا شاهد موارد بسیاری از اسیدباشی بوده ایم که به وکیل اسیدپاشی در شیراز مراجعه کرده اند. اسید پاشی یکی از جرایمی است که موجب ایجاد ناامنی، رعب و وحشت و برهم زدن آرامش و آسایش مردم می شود، به همین دلیل نیز توصیه وبسایت وکیل شیراز این است که این جرم باید حتما توسط وکیل اسید پاشی در شیراز پیگیری شده تا از عواقب بعدی آن پیشگیری به عمل آید. کمترین آثاری که جرم اسید باشی به دنبال دارد، از دست رفتن زیبایی فرد قربانی است که این خوشبینانه ترین حالت محسوب شده و در بسیاری از موارد موجب از دست دادن عضوی از بدن و حتی مرگ خواهد شد. علاوه بر این آثار روحی و روانی دیگری نیز برای فرد قربانی به دنبال خواهد داشت. پس در چنین مواقعی حتما با یکی از بهترین وکلای اسیدپاشی در شیراز که در لیست زیر مشاهده می کنید، مشورت نمایید.


مقالات حقوقی وکیل اسیدپاشی در شیراز

وکیل اسید پاشی شیراز

جرم اسید پاشی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله انتقام، سرقت، مسائل ناموسی، نفرت و کینه توزی و اختلافات خانوادگی اتفاق بیفتد. وکیل اسیدپاشی در شیراز طرح شکایت اسید پاشی را در دادسرا یا دادگاه طرح می کند. در صورت اثبات جرم اسید پاشی مجازات برای آن تعیین می شود که معمولا مجازات اسید پاشی در صورت ایجاد جراحت در فرد، 2 تا 10 سال حبس، در صورت ایجاد مرض دائمی یا از دست رفتن یکی از حواس فرد، حبس جنایی درجه یک و در صورت به قتل رسیدن فرد، اعدام می باشد. جرم اسید پاشی یک جرم عمدی محسوب می شود و مجرم بدون توجه به قصد و نیتش مجازات خواهد شد حتی اگر نتیجه خاصی در پی نداشته باشد.

 

بهترین وکیل اسیدپاشی در شیراز

با توجه به اینکه جرم اسیدپاشی یک جرم غیر قابل گذشت است و باید حتما با مجرم برخورد قطعی شود، پیشنهاد ما انتخاب بهترین وکیل اسید پاشی در شیراز است که به نحو احسن این موضوع را پیگیری کرده و مجرم را به مجازاتش برساند. لازم به ذکر است که حتی تهدید به اسید پاشی نیز جرم محسوب می شود و مجازات دارد. مجازات تهدید به اسید پاشی 74 ضربه شلاق و یا 2 ماه تا 2 سال حبس می باشد. البته تهدید به اسید پاشی بر خلاف انجام آن قابل گذشت است و در صورت بخشش شاکی، پرونده مختومه می گردد. برای اثبات جرم تهدید به اسید پاشی وجود دو شاهد الزامی است. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با جرم اسید پاشی با وکیل اسید پاشی در شیراز مشورت نمایید.

 

 

 

وکیل اسید پاشی در شیراز ، وکیل متخصص اسیدپاسی در شیراز ، وکیل برای اسیدپاشی در شیراز ، وکیل اسیدپاشی خوب در شیراز ، وکیل اسیدپاشی حرفه ای در شیراز ، وکیل اسیدپاشی مجرب در شیراز ، وکیل اسیدپاشی باتجربه در شیراز ، شماره وکیل اسیدپاشی در شیراز ، آدرس وکیل اسیدپاشی در شیراز ، وکیل های اسیدپاشی در شیراز ، لیست وکیل های اسیدپاشی در شیراز ، بهترین وکیل های اسیدپاشی در شیراز ، وکلای اسیدپاشی در شیراز ، لیست وکلای اسیدپاشی در شیراز ، بهترین وکلای اسیدپاشی در شیراز , وکیل اسید پاشی ارزان در شیراز , وکیل اسید پاشی آنلاین در شیراز , وکیل اسید پاشی رایگان در شیراز