وکیل اسلحه در شیراز

وکیل اسلحه در شیراز

 

اسلحه ابزاری جهت آسیب رساندن به جسم و جان افراد است و قانون کشورمان استفاده عمومی از اسلحه را ممنوع اعلام کرده است. با این حال بسیاری از افراد به منظورهای مختلفی به نگهداری از اسلحه اقدام می کنند که جرم بوده و مجازات در پی دارد و به همین دلیل نیز به وکیل اسلحه در شیراز مراجعه می نمایند. تنها نگهداری از اسلحه جرم نیست بلکه حمل، استفاده، قاچاق، ساخت، مونتاژ، تعمیر، توزیع و خرید اسلحه نیز جرم محسوب شده و فرد مجازات خواهد شد. البته لازم به ذکر است که حمل و استفاده از اسلحه برای افراد نظامی به سبب شغلشان جرم نیست. وبسایت وکیل شیراز با توجه به نیاز افرادی که عمدا یا سهوا به نگهداری یا استفاده از اسلحه روی آورده اند به وکیل اسلحه در شیراز، در این بخش به معرفی بهترین وکلای اسلحه در شیراز پرداخته است.


مقالات حقوقی وکیل اسلحه در شیراز

وکیل اسلحه شیراز

سلاح ها به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شوند. سلاح سرد به آن دسته از سلاح هایی گفته می شود که صدا، اشعه و حرارت تولید نمی کنند مانند چاقو و سلاح گرم آن هایی هستند که تولید صدا، اشعه و حرارت می کنند مانند هفت تیر. همانطور که گفتیم انجام هرگونه اعمال مرتبط با اسلحه جرم بوده و مجازات دارد. وکیل اسلحه در شیراز مجازات جرایم مربوط به اسلحه را این چنین بیان می کند:

  • سلاح سرد جنگی، سلاح شکاری یا مهمات آن: حبس از 6 ماه تا 2 سال
  • سلاح گرم سبک غیرخودکار، مهمات یا قطعات موثر آن: حبس از 2 تا 5 سال
  • سلاح گرم سبک خودکار، مهمات یا قطعات موثر آن: حبس از 5 تا 10 سال
  • سلاح گرم نیمه سنگین و سنگین مهمات یا قطعات موثر آن: حبس از 10 تا 15 سال

 

وکیل برای اسلحه در شیراز

طبق گفته وکیل اسلحه در شیراز، تنها حمل و استفاده از اسلحه جرم نیست، بلکه حتی اگر فردی تهدید به استفاده از اسلحه کند نیز مجرم محسوب شده و می توان آن را مورد پیگیری قانونی قرار داد؛ چرا که با این عمل رعب و وحشت و ناامنی را در جامعه پرورش خواهد داد. مجازات تهدید با اسلحه نیز 6 ماه تا 2 سال حبس و همچنین 74 ضربه شلاق می باشد. بنابراین شما عزیزان چه مورد تهدید با اسلحه قرار گرفته اید و چه از آن در برابر شما استفاده شده است، حتما باید این موضوع را با وکیل اسلحه در شیراز که در بالا مشاهده می کنید، مطرح نمایید.

 

 

 

وکیل متخصص اسلحه در شیراز ، وکیل جهت اسلحه در شیراز ، وکیل دعاوی اسلحه در شیراز ، وکیل اسلحه خوب در شیراز ، وکیل اسلحه حرفه ای در شیراز ، وکیل اسلحه مجرب در شیراز ، وکیل اسلحه با تجربه در شیراز ، بهترین وکیل اسلحه در شیراز ، شماره وکیل اسلحه در شیراز ، آدرس وکیل اسلحه در شیراز ، وکیل های اسلحه در شیراز ، بهترین وکیل های اسلحه در شیراز ، لیست وکیل های اسلحه در شیراز ، وکلای اسلحه در شیراز ، لیست وکلای اسلحه در شیراز ، بهترین وکلای اسلحه در شیراز ، وکیل تهدید با اسلحه در شیراز , وکیل اسلحه ارزان در شیراز , وکیل اسلحه رایگان در شیراز , وکیل اسلحه آنلاین در شیراز