وکیل ازدواج مجدد در شیراز

وکیل ازدواج مجدد در شیراز

 

شاید تصور کنید ازدواج مجدد قوانین خاصی ندارد و هر فردی می تواند به راحتی اقدام به ازدواج مجدد نماید و احتیاجی به وکیل ازدواج مجدد در شیراز نیز نمی باشد. اما اینطور نیست و ازدواج مجدد نیز مانند هر مسئله ی حقوقی دیگری قوانین حقوقی مخصوص به خود را دارد و حتی اگر خلاف این قوانین عمل شود، مجازات حبس خواهد داشت. وکیل ازدواج مجدد در شیراز می تواند شما را با علم به قوانین حقوقی ازدواج مجدد راهنمایی کرده تا خواسته یا ناخواسته دچار مشکل و ارتکاب جرم نشوید. وبسایت وکیل شیراز در بخش ذیل به معرفی وکیل ازدواج مجدد در شیراز پرداخته است.


مقالات حقوقی وکیل ازدواج مجدد در شیراز

وکیل ازدواج مجدد شیراز

از قوانین ازدواج مجدد که وکیل ازدواج مجدد در شیراز باید بدان آگاه باشد، این است که اگر ازدواج مجدد دائم باشد، باید در دفاتر رسمی ثبت گردد و چنانچه فردی بدون ثبت در دفاتر رسمی اقدام به ازدواج مجدد دائم نماید، به مجازات حبس تا یکسال محکوم می گردد. از دیگر قوانین ازدواج مجدد می توان به این مورد نیز اشاره کرد که اگر مردی بدون رضایت همسر اول خود و یا بدون اجازه از دادگاه اقدام به ازدواج مجدد نماید، زن حق طلاق از شوهرش را خواهد داشت. همچنین در صورتی که رضایت همسر اول و دادگاه در رابطه با ازدواج مجدد کسب شده باشد، ولی مرد نسبت به همسران خود عدالت را رعایت نکند، زن می تواند از شوهر خود درخواست طلاق نماید.

 

بهترین وکیل ازدواج مجدد در شیراز

اما حتما سوال شما از وکیل ازدواج مجدد در شیراز این است که مرد در چه شرایطی می تواند اقدام به ازدواج مجدد نماید؟ قانون در مواردی از جمله رضایت همسر اول، عدم توانایی همسر اول در انجام وظایف زناشویی، عدم تمکین همسر اول از شوهر، بیماری صعب العلاج همسر اول، جنون همسر اول، مجرم یا معتاد بودن همسر اول، عدم توانایی باروری همسر اول، ترک زندگی توسط همسر اول و مفقودالاثر شدن همسر اول به مرد اجازه ازدواج مجدد می دهد. جهت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خاص خود با وکیل ازدواج مجدد در شیراز مشورت کنید.

 

 

 

بهترین وکیل ازدواج مجدد شیراز ، وکیل خوب برای ازدواج مجدد در شیراز ، وکیل خوب برای ازدواج مجدد شیراز ، وکیل خوب ازدواج مجدد در شیراز ، وکیل خوب ازدواج مجدد شیراز ، وکیل برای ازدواج مجدد در شیراز ، وکیل دعاوی ادواج مجدد در شیراز ، وکیل متخصص ازدواج مجدد در شیراز ، وکیل ازدواج مجدد خوب در شیراز ، وکیل ازدواج مجدد حرفه ای در شیراز ، وکیل ازدواج مجدد باتجربه در شیراز ، وکیل ازدواج مجدد مجرب در شیراز ، شماره وکیل ازدواج مجدد در شیراز ، آدرس وکیل ازدواج مجدد در شیراز ، وکیل های ازدواج مجدد در شیراز ، لیست وکیل های ازدواج مجدد در شیراز ، بهترین وکیل های ازدواج مجدد در شیراز ، وکلای ازدواج مجدد در شیراز ، لیست وکلای ازدواج مجدد در شیراز ، بهترین وکلای ازدواج مجدد در شیراز , وکیل جهت ازدواج مجدد در شیراز , وکیل ازدواج مجدد ارزان در شیراز , وکیل ازدواج مجدد آنلاین در شیراز