مشاوره حقوقی در شیراز

مشاوره حقوقی در شیراز

در زندگی روزمره ممکن است به طور خواسته یا ناخواسته با چالش های حقوقی برخورد کنیم. خواسته یا ناخواسته ممکن است با چالش‌های حقوقی مختلفی در زندگی روزمره برخورد کنیم. عدم آگاهی ما در مسائل حقوقی می‌تواند منجر به مشکلات بسیار بزرگی در این زمینه شود. مشاوره حقوقی در شیراز یکی از راهکارهای اساسی برای برطرف کردن این مشکل است. در دنیای امروزی ممکن است حتی زمان رفتن به دفتر وکیل را نیز نداشته باشید؛ پس راحت‌ترین راه این است که از مشاوره حقوقی در شیراز استفاده کنید.

مشاوره حقوقی چیست؟

در واقع مشاور حقوقی به شخص گفته می شود که علاوه بر تحصیلات حرفه ای خود در شغل های وکالت،  قضاوت  می توان به شغل مشاوره هم بپردازد. به دلیل آن که افراد جامعه ، آگاهی بسیار کمی در زمینه های حقوقی دارند، به همین علت به یک مشاوره خبره در زمینه حقوقی نیازمندند.

تفاوت وکیل با مشاور حقوقی

وکیل و مشاوره حقوقی دو شغل پرطرفدار در بین مردم جامعه ما هست.  شامل تفاوت‌های بسیاری با هم می‌شود. اما به طور کاملا خلاصه وکیل به شخصی می‌گویند که دارای پروانه وکالت می باشد میتواند در دادگاه ها از حقوق موکل خود دفاع نماید. مشاور حقوقی شخصی است که  می توانند لزوماً پروانه وکالت نداشته باشد و تنها آگاهی به قوانین و مقررات حاکم بر کشور داشته باشد و بر اساس این قوانین مراحل کار و راهنمایی لازم حقوقی را به شخص مشاوره گیرنده می دهد. از بزرگ‌ترین مزیت‌های بهترین مشاور حقوقی در شیراز این است که با رشد علم و تکنولوژی خود را به روز کرده‌اند. مشاور حقوقی سعی می‌کند بهترین ارتباط را با متقاضیان خود داشته باشد. از همین جهت است که او درک درستی از فضای مجازی دارد.

مشاورینی که در این صفحه درج شده اند برای ارائه مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشند. برای وکالت لطفا از بخش مربوطه وکیل مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید.

 

 

 

 


مقالات حقوقی مشاوره حقوقی در شیراز